“Super lokalizacja i super rybka”
Smażalnia Strzecha — recenzja

Smażalnia Strzecha
Nr 4 wśród 72 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 4 września 2019

Witam, miejsce wspaniałe na samej plaży w Międzyzdrojach, rybka smaczna ,obsługa sympatyczna, ogólnie polecam .

Dziękujemy, Turysta177

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyrządzony dorsz baltycki był pyszny, przygotowany w punkt, soczysty i chrupiące jednocześnie. Minus to mała ilość surówek 100g/3,5. Zawsze można zamówić podwójną porcję.
Lokal samoobsługowy ale to w niczym nie przeszkadza. Dania serwowane są w naczyniach jednorazowych, plus że papierowe. Obsługa miła i rzeczowa.
Polecam nie tylko ze względu na smak i jakość potraw ale również dla lokalizacji

Dziękujemy, GoPlaces732948
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smażalnia przy samym porcie, z widokiem na plażę i morze. Świetne przekąski rybne i duży wybór ryb smażonych. Serwują nawet całkiem dobre wino, co w przypadku smażalni rzadko się zdarza. Obsługa bardzo sprawna, zazwyczaj dużo gości co jest przecież wyznacznikiem popularności tego miejsca. Warto postać chwilę w oczekiwaniu na miejsce. Wracam tam od lat.

Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

smakowała jak przeżuta guma,ryba na talerzu pływała w oleju,frytki wyglądem i smakiem przypominają te z biedronki. Byliśmy 3 lata temu i jedzenie było godne polecenia niestety teraz nie mogę tego powiedzieć.

Dziękujemy, Piotr O
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna świerza ryba na plaży z przepięknym widokiem. Ceny przystępne, jedne z lepszych w Międzyzdrojach. Miła obsługa, która pyta przy zamówieniu jakiej wielkości rybę chcemy, co niestety nie jest codziennością w innych smażalniach. Jak ktoś nie jest fanem ryb, to można wybrać coś z dań kuchni polskiej. Polecam

Dziękujemy, Fryt_Wrocek

Smażalnia Strzecha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Strzecha? Podziel się wrażeniami!