“ryba”
Smażalnia Strzecha — recenzja

Smażalnia Strzecha
Nr 3 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

smakowała jak przeżuta guma,ryba na talerzu pływała w oleju,frytki wyglądem i smakiem przypominają te z biedronki. Byliśmy 3 lata temu i jedzenie było godne polecenia niestety teraz nie mogę tego powiedzieć.

Dziękujemy, Piotr O

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna świerza ryba na plaży z przepięknym widokiem. Ceny przystępne, jedne z lepszych w Międzyzdrojach. Miła obsługa, która pyta przy zamówieniu jakiej wielkości rybę chcemy, co niestety nie jest codziennością w innych smażalniach. Jak ktoś nie jest fanem ryb, to można wybrać coś z dań kuchni polskiej. Polecam

Dziękujemy, Fryt_Wrocek
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze smażone ryby nad Bałtykiem. Sandacz w panierce i frytki z okonia skradły nasze serce. O sługa miła, pomocna w wyborze i szybka. Pomimo sporej ilości gości, czas oczekiwania krótki. Do tego piękny widok na morze. Polecam.

1  Dziękujemy, Asia M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Wróciłem po 2 latach i zaliczyłem wielkie rozczarowanie... Był to jeden z lepszych punktów. A teraz po prostu tłusto drogo i cieżko na żołądku. Może to brak właścicieli przy patelni, może mało doliczony personel, sam nie wiem. Poprzednio jedna z lepszych smarzalnia teraz zupełnie nie do zaakceptowania. NIE POLECAM !!!
W Międzyzdrojach byłem prawie tydzień i jak poprzednio dzień bez wizyty na rybce, był dniem straconym tak w tym roku była to pierwsza i ostatnia wizyta. A szkoda, gdyż wspomnienia z poprzednich lat zostały...

Dziękujemy, Heciu007
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z uwagi na najlepsze położenie ma najwięcej klientów. Czy jest warta czekania na stolik gdy obok jest wolne miejsce? Moim zdaniem nie, ponieważ niczym nie różni się od pozostałych takich miejsc. Ceny wyższe niż u konkurencji. Zupa rybna 17zl czyli nie tanio. Konkurencja jest dużo tańsza. Z dwóch rodzajów zupy rybnej polecam węgierską jest bardziej treściwa ale też ostra. Drugi rodzaj to rosół rybny i trzeba zaznaczyć że jest delikatny a dla mnie to nawet zbyt delikatny.

Dziękujemy, 500_Maga

Smażalnia Strzecha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Strzecha? Podziel się wrażeniami!