“Poniżej krytyki”
La Traviata — recenzja

La Traviata
Nr 61 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)

Zestawy dla dzieci gorsze niż w przydrożnej karczmie, rosół porażka, sama przyprawa w proszku, porcje małe smażone na starym oleju, jedynie smakowała nam herbata

Dziękujemy, 741pawe_t

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Zamówiłam pierś z mozzarellą, szparagami i warzywami grillowanymi. Więc - mięso było ok, warzywa to nawet nie stały przy grillu,wyglądały jak wyschnięte ze starości, pieczarki nieświeże,szparagi? Marynowana zimna Ciapa ze słoika. Obsługa ok.

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

KOSZMAR, KOSZMAR I JESZCZE RAZ KOSZMAR!!!!
Nie jedzcie tam nic , byłam wczoraj z siostrą . Ona zamówiła sobie łososia na szpinaku ja zamówiłam ''kosz owoców morza'' ( w karcie napisane co podają, czyli krewetki kalmary fileciki z dorsza ) pytam się pani czy ten kosz jest duży i czy starczy dla jednej czy dwóch osob, oczywiscie pani nie wiedziała co odpowiedzieć i powiedziała cytuje '' zależy ile pani je'' .
Jak już przyszły nasze dania złapałysmy sie za glowe . Szkoda że nie zrobiłam zdjęć bo to co napisane było w karcie w ogóle nie odpowiadało temu co dostałymsy na talerzu. Kosz owoców morza podany na talerzu od schabowego, na nim była jakaś zdechła salatka która leżała myślę ze z dobe w ciepłym, owoce morza to była gruba paniera smierdząca fryturą i do tego dodatek w postaci dwóch bułeczek do tego sos słodko kwaśny, który pasował tam jak... nie powiem brzydko.
Siostra dostała łososia ze zjęczałymi frytkami i gotowymi surówkami z marketu ( danie za 41 zł) .
Porażka po całości , żołądek boli mnie już dobę . Nie polecam..

Dziękujemy, kasia m
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Niestety bardzo sie zawiedliśmy.
Już na samym poczatku czekaliśmy 20 minut na kogokolwiek z obsługi, reakcja dopiero pojawiła się po przypomnieniu sie że czekamy juz spory czas.
Czas oczekiwanie na napoje ponad 15 minut, po czym otrzymujemy piwo w brudnej szklance (kelnerka jest bardzo niezadowolona gdy prosimy o wymiane szklanki, zabiera piwo bez słowa i po chwili przynosi w innej szklance takze bez odpowiedzi na nasze “dziekuje”).
Pizza nie porwała, jedzenie podane bez talerzyków, serwetek i sztućców.
Jednym słowem tragedia, tak słaba restauracja w tak pięknym miejscu. Nie polecamy!

Dziękujemy, Seniore_G
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wszystko w jak najlepszym porządku dania zamówione spełniały nasze oczekiwania obsługiwała nas kelnerka o imieniu Monika która sprawiła że byliśmy naprawdę bardzo miłe zaskoczeni i zadowoleni polecamy obsługę jak również jedzenie w tym lokalu

Dziękujemy, Marek Teresa H

La Traviata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w La Traviata? Podziel się wrażeniami!