Zapisz
Wspaniałe wakacje

Urokliwe miejsce, trzeba tylko znaleźć kilka miejsc gdzie nie ma tak dużo wczasowiczów. Jedyny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 lipca 2020
58grzegorzc
Legnica, Polska
Ukochany kurort Nadmorski mojej żony

Przyjeżdżamy tutaj wielokrotnie gdyż to jest ukochany kurort nadmorski nadbałtycki mojej żony Ja ze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 lipca 2020
VisitorKiezix
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pełno straganów z kiczem i tandeta do tego co druga budka to kebaby itp tłok ludzie się odbijają jeden od drugiego żeby wejść na molo trzeba przebić się przez ścianę ludzi i straganów na samym molo również tłok i korek a to wszystko przez kolejne budki które psują to miejsce .

Dziękujemy, pawel-moto-adre
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Małe miasto z biwieloma tak naprawdę atrakcjami. Ale mimo to jest super piękna plaża molo ptaki i co więcej do szczęścia potrzeba

Dziękujemy, megi d
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Chyba, że po sezonie. Teraz tu nabudowali piętrowych hoteli, tłumy ludzi, trudno się przecisnąć! Uciekać stąd jak najdalej! Na plaży ścisk niemożliwy...Okoliczne wioski znacznie ciekawsze.

Dziękujemy, 99anna99
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rozumiem, że to kurort nadmorski, ale wejście na molo było dla mnie szokiem! Co to ma być, pasaż handlowy z zapleczem restauracyjnym?! Totalna porażka, smród tluszczu, muzyka, trzeba przeciskac się obok pseudo knajp, a tak naprawdę okropnych bud.... Widziałam mola i w Polsce i za granicą, taki twór widzę po raz pierwszy w życiu!

Dziękujemy, annahM4438TZ
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Międzyzdroje mogę polecić każdemu kto chce aktywnie wypocząć z rodziną.Pełno atrakcji dla dorosłych i dzieci.Piękna plaża, molo,amfiteatr,oceanarium. W pobliżu Rezerwat żubrów niedaleko do Świnoujścia.

Dziękujemy, Mieczysław B