“Nie polecam tego miejsca”
Cafe Melba — recenzja

Cafe Melba
Opis: Lodziarnia z ponad półwieczną tradycją. Naszą specjalnością są lody rzemieślnicze wyrabiane na miejscu. W sezonie letnim oferujemy 33 smaki lodów, a poza nim 18. Serwujemy też kawę przyrządzaną przez profesjonalnie wyszkolonych baristów i ciasta domowego wypieku.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zwłaszcza chłopak z obsługi - obrażony, nieprofesjonalny. Na małe zamówienie, które powinni być wydane w krótkim czasie, czekaliśmy ponad pół h.

Dziękujemy, 29michalz

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyny plus to pyszna kawa. Poza tym słabo. Obsługa bardzo niesympatyczna . Nieco ciasno w środku. Lody bardzo sztuczne.

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

normalne lody i ciasta ...atmosfera niezbyt przyjazna ,raczej chlodna ...tak ,jak i obsluga.Bylam tam dwa razy i wystarczy.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Beate M
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lody smaczne ale nie jakieś wyjątkowe. Dla siebie wybrałam z dodatkiem orzechów bo jestem ich smakoszem i to był błąd:( orzechy bardzo kiepskiej jakości :( Obsługa średnio zainteresowana klientem.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Grażyna S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Kawiarnio-lodziarnia raczej przeciętna, lody smaczne, smaki ciekawe, kawa w miarę dobra. Mimo wszystko polecamy!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, IrysyCo

Cafe Melba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie
Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Melba? Podziel się wrażeniami!