“Włoska kuchnia jak należy”

Restauracja Arts Kitchen
Nr 10 wśród 71 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Pizza, Bar, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opis: Restauracja Nieczynna do Maja 2017
Zrecenzowano 23 sierpnia 2020

Pomimo bardzo negatywnych odczuć na początku wizyty (czekaliśmy długo aż podejdzie kelner, potem długo na zimne napoje) wybranie się do tej restauracji było strzałem w dziesiątkę. Mieliśmy ochotę na dobrą włoską kuchnie i taką dostaliśmy. Pizza żony była krucha i pyszna. Makarony moje i córki typowo włoskie, ugotowane w punkt do których dodatkiem jest ser i mięso. Bardzo ładne miejsce zarówno w środku (przestronne, wysokie) jak i w miejscu na zewnątrz na samej plaży. Gorąco polecam

Dziękujemy, Ablazer77

Zrecenzowano 14 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Pizza super naprawdę dobra ale szkoda ze ceny nie pokrywają się z menu
Zamówiłam aperol który w menu figuruje jako 14zl (szok) a na paragonie 25zl
Sama opcja zjedzenia właściwie na samej płazy rewelacja
Poza wpadka z drinkiem nie mam nic fo zarzucenia aczkolwiek byłam raz wiec może mi się trafiło

2  Dziękujemy, jagodan2018
Zrecenzowano 11 sierpnia 2020

Świetna lokalizacja z wyjściem na plażę. Makaron z owocami morza poprawny( jedna muszla małży zamknięta, a jednak została podana- minus) stek z antrykotu też dobry, dodatki również. Ceny ciut za wysokie ale jedzenie to nadrabia :-)

Dziękujemy, Sylwek2015
Zrecenzowano 23 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Przepysznie jak zawsze, miła obsługa, klimatyczne miejsce. Kącik dla dzieci. Restauracja z widokiem na morze, stolik na plaży

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, agatka466
Zrecenzowano 20 lipca 2020

Nie polecam. Kucharz wyrabiając ciasto na pizzę (bez rękawiczek) dwukrotnie dotykał ekranu leżącego obok na blacie telefonu komórkowego. Kelner przekazał nasze oburzenie co wywołało śmiech i wzruszenie ramion u kucharzy. Pizza, w karcie szpinakowa z jajkiem sadzonym, mozzarellą i parmezanem, w rzeczywistości przypominała rozmokniętą w środku macę posmarowaną sosem pomidorowym z kleksami mamałygi szpinakowej, obficie posypanej roszponką co kelner zapytany o niespodziewaną zamianę szpinaku na roszponkę, uznał za dekorację. Kawa mrożona to napój kawowy z kostkami lodu i sztuczną bitą śmietaną. Piwa, które jest w karcie (kasztelan beczkowy) też nie było. Dość długo czeka się obsługę kelnera, który obsłużył pary, które przyszły później.

Termin wizyty: lipiec 2020
2  Dziękujemy, podroznik3210

Restauracja Arts Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Arts Kitchen? Podziel się wrażeniami!