“Słaba jakość obsługi”

Restauracja Arts Kitchen
Nr 8 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Pizza, Bar, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opis: Restauracja Nieczynna do Maja 2017
Zrecenzowano 1 września 2019

Do restauracji wybraliśmy się z polecania znajomych, zachęceni recenzjami zrobiliśmy duże zamówienie na 4 osoby, przystawki, makarony, sałatki, wino. I się zaczęło... Kelner nie umiał dobrać wina do dania, ostatecznie wybrałam sama z karty, po czy dowiedziałam się, że nie ma, podano inne nalewane na zaplecz, co to było, nie mam pojecia. Na zamówienie czekaliśmy bardzo długo, gdy część z nas już zjadła pozostali wciąż czekali na makaron, porażka. Gdy okazało się, że zjedno z dań nie zgadza się z zamówieniem sam szef kuchni pojawił się przy barze żeby mi naubliżać sugerując, że pewnie sama nawrzucałam bazylii bo on nie dodawał, co za chamstwo, szok. Kelner mrugał okiem i nieudolnie tłumaczył, że szef ma zły dzień. Przepraszam nie było. Jedzenie może być ale obok włoskiego nawet nie leżało. Ogólne wrażenie było negatywne więc nie polecam.

1  Dziękujemy, Piumka

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce to z pewnością coś dla prawdziwych pasjonatów owoców mórz. Menu jest nimi przepełnione. Osobiste odczucia jednak nie zachwycają. Moje danie choć smaczne, to nie należało do tych powalających z nóg.

Dziękujemy, pawelkampom
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Nietypowe miejsce, sceneria, wystrój i klimat połaczone ze świetnym hospitality kompetentnej obsługi.
Dania przygotowywane w otwartej kuchni, serwowane szybko. Świeże i bardzo smaczne. Całość komponuje się w restauracje o wyjątkowym stylu, a z pewnością wyróżniającą się na tle innych dostępnych w mieście.

Miejsce zdecydowanie polecam, również że względu na przystępne ceny.

Dziękujemy, SlawekWuu
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce nasze tegoroczne odkrycie. Przestronny lokal ciekawie urządzony, można usiąść na zewnątrz i zachwycać się widokiem na morze. My siedzieliśmy wewnątrz, bo wieczór był deszczowy, ale zaserwowane dania przerosły nasze oczekiwania. Krem z pomidorów zachwycający, risotto do Manzo nieziemskie, pizza wyśmienita. No i do tego doskonałe wino. Desery wyglądały wspaniale, ale nie daliśmy już rady - wracamy tam dziś, więc spróbujemy. Chapeau bas dla kucharzy i przemiłej kompetentnej obsługi.

Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Najlepszy lokal w Międzyzdrojach według mnie. Widok na morze, można nawet usiąść na plaży! Jest to duża przestrzeń, dla dzieci i dorosłych. Dania są różnorodne, ciekawe smakowo. Zamówiliśmy chlebek z rozmarynem i sosem pomidorowym - dobre składniki robią robotę :) Oliwki też pierwsza klasa. Widać, że stawia się na jakość. Ceny nie są niskie, ale warto. Warzywa pieczone z wegańskim serem również dobre. Porcja mogłaby być nieco większa. Ogólnie wyszliśmy zadowoleni i najedzeni :)) Tak trzymać !!

Dziękujemy, DzikS

Restauracja Arts Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Arts Kitchen? Podziel się wrażeniami!