Zapisz
Przy okazji

Będąc w Międzyzdrojach, warto odwiedzić. Ot taka typowa atrakcja „przy okazji”, do zobaczenia raz i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2020
marjulhan
Szczecin, Polska
średnia atrakcja

deptak na spacer może być, ale nie jako atrakcja sama w sobie, przy okazji można przespacerować się.

Zrecenzowano: 11 września 2020
KasiaSzw
Knurów, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zabaea dla dzieci i dorodlycj w przykladanie dlobi do tych odcisnietych. Wieczorem oswietlone alejka do przejścia w stronę morza

Dziękujemy, megi d
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chyba mieliśmy inne oczekiwania, aleja gwiazd nie robi wrażenia, kupa ludzi, aż nie chce się w tym tłumie i halasie zwiedzać. Średnia atrakcja...

Dziękujemy, annahM4438TZ
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Odwiedziłem Międzyzdroje i powiem, że jak za pierwszym razem tak i po 10 latach chętnie przeszedłem się aleją. Nowe światła, nowe dłonie, nowe postacie. W tym jak żywy Kolberger, Machulski trochę mniej Jarocka. Ludzie chętnie się fotografują z postaciami bo nie mają okazji ich zobaczyć w rzeczywistości. Nie ma tłoku nawet w sezonie. Jak się jest czujnym można się natknąć na artystę bo i oni chętnie przyjeżdżają do Międzyzdrojów. Międzyzdroje się rozbudowały i jest dobra infrastruktura zarówno wypoczynkowa jak i gastronomiczna. Ceny przystępne dla wszystkich. Szkoda tylko, że dba się tylko o aleję gwiazd bowiem chodniki w Międzyzdrojach pozostawiają dużo do życzenia. Czy warto? Jak najbardziej.

Dziękujemy, Krzysiaty1963
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Może to nie Hollywood ale dla miłośników polskich gwiazd na pewno radość. Polecam zdecydowanie morze:)

Dziękujemy, 500_Maga
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam warto odwiedzić na pewno zobaczyć swoją ulubioną gwiazdę. Mnóstwo fajnych knajpek i restauracji w koło

1  Dziękujemy, rafikld