Warto zobaczyć, jednak nie polecam jako główny cel wycieczki

Bardzo ciężko tutaj z miejscem parkingowym, oczywiście jeśli już coś znajdziemy to płatne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
dariammalinowska
Międzyzdroje, Polska
Miejsce dobre, ale nie jako punkt wycieczki

Ciekawe miejsce, jednak nie jako główny punky wycieczki. Warto zobaczyć, pomimo dużej ilości... Przeczytaj więcej

ernestbialoszewski
Międzyzdroje, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zabaea dla dzieci i dorodlycj w przykladanie dlobi do tych odcisnietych. Wieczorem oswietlone alejka do przejścia w stronę morza

Dziękujemy, megi d
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chyba mieliśmy inne oczekiwania, aleja gwiazd nie robi wrażenia, kupa ludzi, aż nie chce się w tym tłumie i halasie zwiedzać. Średnia atrakcja...

Dziękujemy, annahM4438TZ
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Odwiedziłem Międzyzdroje i powiem, że jak za pierwszym razem tak i po 10 latach chętnie przeszedłem się aleją. Nowe światła, nowe dłonie, nowe postacie. W tym jak żywy Kolberger, Machulski trochę mniej Jarocka. Ludzie chętnie się fotografują z postaciami bo nie mają okazji ich zobaczyć w rzeczywistości. Nie ma tłoku nawet w sezonie. Jak się jest czujnym można się natknąć na artystę bo i oni chętnie przyjeżdżają do Międzyzdrojów. Międzyzdroje się rozbudowały i jest dobra infrastruktura zarówno wypoczynkowa jak i gastronomiczna. Ceny przystępne dla wszystkich. Szkoda tylko, że dba się tylko o aleję gwiazd bowiem chodniki w Międzyzdrojach pozostawiają dużo do życzenia. Czy warto? Jak najbardziej.

Dziękujemy, Krzysiaty1963
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Może to nie Hollywood ale dla miłośników polskich gwiazd na pewno radość. Polecam zdecydowanie morze:)

Dziękujemy, 500_Maga
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam warto odwiedzić na pewno zobaczyć swoją ulubioną gwiazdę. Mnóstwo fajnych knajpek i restauracji w koło

1  Dziękujemy, rafikld