164 USD
148 USD
Expedia.com
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 26% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 26% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (200 USD).

295 USD
Orbitz.com
  • Bezpłatny parking
Posejdon(Międzyzdroje)
82 USD
Nautilus(Międzyzdroje)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
172 USD
Aquamarina(Międzyzdroje)
  • Bezpłatny Internet
Villa Rimeva(Międzyzdroje)
Zrecenzowano 18 czerwca 2013

Modiva to doskonały wybór dla każdego. Po pierwsze położenie - bardzo blisko centrum Międzyzdrojów, ale poza tamtejszym zgiełkiem. Zejście do plaży tuż przy hotelu.
Po drugie NIESAMOWITE, gustowne wnętrza w których można poczuć się jak ktoś zupełnie wyjątkowy i doskonale wypocząć. Z wieży Modivy i tarasu roztacza się widok na morze.
Po trzecie, nienaganna, kulturalna, zawsze uśmiechnięta obsługa. Z takimi ludźmi każdy chce obcować na co dzień.
Po czwarte (byliśmy w Modivie z dziećmi) - bardzo blisko do placu zabaw, do plaży, do głównych atrakcji Międzyzdrojów .
Gorąco, gorąco POLECAM

• Data pobytu: czerwiec 2013, podróż z rodziną
10  Dziękujemy, podwiatr
Zrecenzowano 17 czerwca 2013

Zdecydowanie polecamy to miejsce na wypoczynek. Cicha, spokojna lokalizacja, a wszędzie blisko.
Pokoje bardzo jasne i ładnie umeblowane.
Śniadania wyjątkowo smaczne i urozmaicone.
Obsługa wyjątkowo miła i profesjonalna, człowiek czuje się jak bardzo mile widziany i oczekiwany gość.

Mamy tylko sugestię, by przy dłuższych pobytach rozważyć wymianę ręczników i odkurzanie.

Janina i Jerzy z Wroclawia

• Data pobytu: czerwiec 2013, podróż z ukochaną osobą
9  Dziękujemy, Wiktoria S
Zrecenzowano 13 czerwca 2013

Wszystko czego potrzeba do wyłączenia się i spędzenia odprężającego urlopu znajdziecie w Villa Modiva. Szczęśliwym zrządzeniem losu trafił nam się pobyt we flagowym apartamencie Villi (na najwyższym piętrze). Duży taras umożliwia wieczorne rozkoszowanie się widokiem słońca kąpiącego się w morzu. Wnętrza są urządzone bardzo praktycznie i ze smakiem. Rzadko zdarza się, żeby personel pomyślał dosłownie o wszystkim (np. świece, zapalniczka, miłe koce na wieczorne posiadówy na tarasie itd...).
Ogromnym plusem Villi jest jej lokalizacja. 10 minut do ścisłego centrum pełnego zgiełku i atrakcji dla dzieci. Przy wyjściu na plaże (G). W trzech słowach: cisza, spokój i wygoda.
Dwuletni synek też był zachwycony ;)
Polecamy. My na pewno wrócimy.

• Data pobytu: czerwiec 2013, podróż z rodziną
10  Dziękujemy, malina-mm
Zrecenzowano 27 maja 2013

Do Modivy po raz pierwszy przyjechałam w 2010 roku. Gospodarze od razu przywitali mnie hiszpańską Cavą oraz pysznym, regionalnym jedzonkiem przygotowanym z produktów prosto od nadmorskich producentów. Do dziś pamiętam aromatyczną poranną kawę, świeżutkie warzywa i jajka, a także góry sałat posypane tajemniczym srebrzystym pyłem, tego smaku nie zaznałam nigdzie indziej. Lato w Modivie to także słoneczny relaks na tarasie, nocne morskie kąpiele i wymarzony odpoczynek w komfortowych wnętrzach Villi, zapewniających spokój i wyciszenie. Styl i aranżacja wnętrz koją zmysły, atmosfera inspiruje. Miejsce to polecam osobą wrażliwym na piękno i ludzi. Ja do Modivy powracam jak do wymarzonego domu.

• Data pobytu: sierpień 2012, podróż w pojedynkę
12  Dziękujemy, Anna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: abc124, General Manager, Villa ModivaOdpowiedź udzielona 24 czerwca 2013

Dear Guests,
Thank you very much for your opinions on Villa Modiva.
We are more than happy, that thanks to us your stay in Międzyzdroje was successful and pleasant.
Follow us atwww.facebook.com/VillaModiva and visit us again with your nearest and dearest.
GM

Zrecenzowano 19 maja 2013

piękne czyściutkie wnętrza, konsekwencja w każdym szczególe; doskonałe miejsce z łagodnymi ludźmi, którzy z niczego nie robią problemu! nie trzeba nawet zakładać butów żeby dojść nad morze :) śniadania świeże, pyszne, duży wybór; parking na terenie posesji;

• Data pobytu: maj 2013, podróż z ukochaną osobą
11  Dziękujemy, Ewelina N