Zrecenzowano: 4 września 2019

Doba hotelowa od 14 - pokój dostaliśmy po 15 po interwencjach, bo nie był posprzątany. W sumie i tak nie był: plany na dywanach, na tapicerce kanapy i fotela, pozostawione zużyte chusteczki i waciki przez poprzednich lokatorów. Poplamione i śmierdzące poduszki na kanapie w salonie. Personel poganiający nas do wyjścia o godzinie 10 - wchodzący bez pukania (doba hotelowa do 11).

Przy spóźnionym oczekiwaniu na pokój personel nie przeprosił, odzywał się z ociąganiem, jedyne co nam zaproponowano to że możemy sobie kupić kawę w barze i poczekać.

Śmierdzących poduszek nam nie wymieniono ale otrzymałem informację że po sezonie na pewno zostaną wyprane.

Śniadania znośne, choć tłok niemiłosierny.

Basen to raczej duża wanna.

Dwie doby (prawie) za ponad tysiąc złotych w takim standardzie to duża przesada.

Dziękujemy, Tinta T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerGoldenTulip, Kierownik ds. gości, Golden Tulip Międzyzdroje ResidenceOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dzień Dobry ,

Dziękujemy za wybór Golden Tulip Międzyzdroje Residence jako miejsca Państwa ostatniego pobytu.
Zawsze staramy się zapewniać naszym Gościom wysoki poziom usług oraz komfort wypoczynku podczas pobytu.
Niestety jak wynika z komentarzy nie do końca spełniliśmy Państwa oczekiwań.
Mieliśmy już okazję przekazać zawarte spostrzeżenia odnośnie czystości apartamentu odpowiednim działom i ich kierownikom z prośbą o przygotowanie programu naprawczego.
Bardzo przepraszam, iż zawiedliśmy pod tym względem.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas oraz zapraszam ponownie do Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z malutkim dzieckiem tydzień czasu w tym hotelu i niestety ale nie mogę dać pozytywnej opinii. Od początku rezerwacji same problemy. Zarezerwowaliśmy pobyt przez booking około dwa miesiące temu wakacje w tym hotelu jednak między pare dni przed wyjazdem okazało się, ze w czasie naszego pobytu mąż ma bardzo pilne spotkanie służbowe i nie może go przełożyć. Chcieliśmy aby hotel anulował rezerwacje i zwrócił pieniądze jednak nie było takiej opcji, kontakt z „menadżerami” hotelu fatalny. Czekałam na kontakt trzy dni aby ktoś zadzwonił i pomógł rozwiązać nasz problem niestety pani dyrektor i pan dyrektor nie mieli czasu. W dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji wydaje mi się ze powinni znalezsc czas- niestety chyba nie klient jest dla nich najważniejszych. Po „wielkich” bojach i problemach byliśmy tydzień czasu w tym hotelu. Jakość do ceny bardzo słaba, pokoje w apartamentach przydałoby się odświeżyć, brudne ściany, nie domyta łazienka, kuchnia. Łóżeczko dla niemowlaka z dziura przez które mogło wypaść :((( w nocy na przeciwko naszego apartamentu łuszcząca muzyka - brak reakcji personelu mimo zgłaszania problemu. Jestem zawiedziona hotelem, obsługa i podejściem do klienta.

Dziękujemy, shilla42

Dzień Dobry ,

Niestety jak wynika z komentarzy nie do końca spełniliśmy Państwa oczekiwań.
Mieliśmy już okazję przekazać zawarte spostrzeżenia odnośnie problemów w komujnikacji odpowiednim działom i ich kierownikom z prośbą o przygotowanie programu naprawczego.
Bardzo przepraszam, iż zawiedliśmy pod tym względem.

Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Świetna lokalizacja z daleka od hałasu. Dogodne wejście na plażę. Trochę słabe śniadania jak na sieć Golden Tulip, Miałem wrażenie dużej ale z wyższej półki stołówki. uwaga na miejsca parkingowe w garażu podziemnym, moga być niedostępne.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerGoldenTulip, Kierownik ds. PR, Golden Tulip Międzyzdroje ResidenceOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Panie Tomaszu, dziękujemy na opinię. Każda wskazówka od gości jest dla nas cenna by móc poprawić niedogodności. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Golden Tulip w Miedzyzdrojach to duża inwestycja, w której znajdują się obszerne apartamenty z aneksem kuchennym i łazienka w sam raz dla rodzin z dziećmi.
Podziemny parking kosztuje 30 zł za dobę. Restauracja serwuje obiadokolacje od 16 do 20 w formie szwedzkiego stołu za 69 zł od osoby.
Uwaga doba hotelowa trwa do 10:00 a śniadania serwowane są do 11:00!
Lokalizacja wzdłuż lini brzegowej, bardzo blisko do plaży.

Termin pobytu: styczeń 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bluebird4007

Dzień Dobry,

Dziekujęmy bardzo za poświęcenie czasu na napisanie opinii o naszym obiekcie, oraz zawarcie najbardziej istotnych in formacji na temat naszego obiektu. Zapewne bedzie to bardzo duże udogodnienie dla naszych potencjalnych klientów. Dziękujemy również za zawarcie informacji dotyczącej naszej lokalizacji.

Pozdrawiamy,
Golden Tulip Międzyzdroje Residance

Zrecenzowano: 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre położenie, czysto i przytulnie . Łóżka bardzo wygodne .Obsługa miła generalnie spędziłem tam tydzień z rodziną i wszyscy byli zadowoleni w szczególności najmłodsi. Polecam tą miejscówka pewnie tam wrócę.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 91tomaszn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerGoldenTulip, General Manager, Golden Tulip Międzyzdroje ResidenceOdpowiedź udzielona 15 listopada 2018

Szanowni Państwo,

Dziękujemy bardzo za poświęcony czas na zamieszczenie opinii podkreślającej atmosferę, czystość apartamentu oraz szereg atrakcji jakie zapewniamy najmłodszym gościom.
Zachęcamy wszystkich Państwa do dzielenia się swoimi komentarzami, co pozwala nam utrzymać i dążyć do udoskonalenia oferowanych przez nas udogodnień w obiekcie Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Byliśmy zachwyceni, mogąc przeczytać Państwa uprzejme uwagi i chcemy podziękować za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z pobytu w Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy ponownie.