Międzyzdroje
Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Świetna lokalizacja z daleka od hałasu. Dogodne wejście na plażę. Trochę słabe śniadania jak na sieć Golden Tulip, Miałem wrażenie dużej ale z wyższej półki stołówki. uwaga na miejsca parkingowe w garażu podziemnym, moga być niedostępne.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerGoldenTulip, Kierownik ds. PR, Golden Tulip Międzyzdroje ResidenceOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Panie Tomaszu, dziękujemy na opinię. Każda wskazówka od gości jest dla nas cenna by móc poprawić niedogodności. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Golden Tulip w Miedzyzdrojach to duża inwestycja, w której znajdują się obszerne apartamenty z aneksem kuchennym i łazienka w sam raz dla rodzin z dziećmi.
Podziemny parking kosztuje 30 zł za dobę. Restauracja serwuje obiadokolacje od 16 do 20 w formie szwedzkiego stołu za 69 zł od osoby.
Uwaga doba hotelowa trwa do 10:00 a śniadania serwowane są do 11:00!
Lokalizacja wzdłuż lini brzegowej, bardzo blisko do plaży.

Termin pobytu: styczeń 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bluebird4007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerGoldenTulip, Kierownik ds. gości, Golden Tulip Międzyzdroje ResidenceOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dzień Dobry,

Dziekujęmy bardzo za poświęcenie czasu na napisanie opinii o naszym obiekcie, oraz zawarcie najbardziej istotnych in formacji na temat naszego obiektu. Zapewne bedzie to bardzo duże udogodnienie dla naszych potencjalnych klientów. Dziękujemy również za zawarcie informacji dotyczącej naszej lokalizacji.

Pozdrawiamy,
Golden Tulip Międzyzdroje Residance

Zrecenzowano: 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre położenie, czysto i przytulnie . Łóżka bardzo wygodne .Obsługa miła generalnie spędziłem tam tydzień z rodziną i wszyscy byli zadowoleni w szczególności najmłodsi. Polecam tą miejscówka pewnie tam wrócę.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 91tomaszn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerGoldenTulip, General Manager, Golden Tulip Międzyzdroje ResidenceOdpowiedź udzielona 15 listopada 2018

Szanowni Państwo,

Dziękujemy bardzo za poświęcony czas na zamieszczenie opinii podkreślającej atmosferę, czystość apartamentu oraz szereg atrakcji jakie zapewniamy najmłodszym gościom.
Zachęcamy wszystkich Państwa do dzielenia się swoimi komentarzami, co pozwala nam utrzymać i dążyć do udoskonalenia oferowanych przez nas udogodnień w obiekcie Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Byliśmy zachwyceni, mogąc przeczytać Państwa uprzejme uwagi i chcemy podziękować za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z pobytu w Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt bardzo udany. Pokoje przestronne. Czyste. Aneks kuchenny świetnie wyposażony. Duży balkon. Blisko morza. Minusem jest cena i jakość obiadokolacji - nie warte swojej ceny ! Natomiast śniadania na plus. Parking podziemny jednak przy dużym obłożeniu jest problem ze znalezieniem miejsca

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, MagdisMal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerGoldenTulip, General Manager, Golden Tulip Międzyzdroje ResidenceOdpowiedź udzielona 8 listopada 2018

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wybór Golden Tulip Międzyzdroje Residence jako miejsca Państwa ostatniego pobytu.
Zawsze staramy się zapewniać naszym Gościom wysoki poziom usług oraz komfort wypoczynku podczas pobytu.
Niestety jak wynika z komentarzy nie do końca spełniliśmy Państwa oczekiwań.
Miałem już okazję przekazać zawarte spostrzeżenia odnośnie bufetu obiadokolacyjnego odpowiednim działom i ich kierownikom z prośbą o przygotowanie programu naprawczego.
Bardzo przepraszam, iż zawiedliśmy pod tym względem.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas oraz zapraszam ponownie do Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Miejsce absolutnie dla każdego. Przepyszne jedzenie, duży wybór, wszędzie czysto. Oferta SPA bardzo bogata, obsługa profesjonalna i bardzo miła. Apartamenty na wysokim poziomie, wszelkie udogodnienia na wyciągnięcie ręki. Duży atut to lokalizacja. Chętnie wrócę i polecam każdemu!

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, _Jagoda28

Szanowna Pani Jagodo,

Opinie naszych gości są dla nas niezmiernie ważne, dlatego szczególnie dziękujemy za poświęcony czas na zamieszczenie Państwa komentarzy.
Niezmiernie istotne jest dla nas zapewnienie ciągłości wysokiego komfortu oraz jakości oferowanych przez nas usług.
Jak widać z Państwa miłych komentarzy wywiązaliśmy się z tego w 100%.
Jeszcze raz dziękujemy za wybór Golden Tulip Międzyzdroje Residence jako miejsca Państwa ostatniego pobytu.
Zapraszamy ponownie.

Pozdrawiam serdecznie,