Zrecenzowano: 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre położenie, czysto i przytulnie . Łóżka bardzo wygodne .Obsługa miła generalnie spędziłem tam tydzień z rodziną i wszyscy byli zadowoleni w szczególności najmłodsi. Polecam tą miejscówka pewnie tam wrócę.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 91tomaszn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerGoldenTulip, General Manager, Golden Tulip Miedzyzdroje ResidenceOdpowiedź udzielona 15 listopada 2018

Szanowni Państwo,

Dziękujemy bardzo za poświęcony czas na zamieszczenie opinii podkreślającej atmosferę, czystość apartamentu oraz szereg atrakcji jakie zapewniamy najmłodszym gościom.
Zachęcamy wszystkich Państwa do dzielenia się swoimi komentarzami, co pozwala nam utrzymać i dążyć do udoskonalenia oferowanych przez nas udogodnień w obiekcie Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Byliśmy zachwyceni, mogąc przeczytać Państwa uprzejme uwagi i chcemy podziękować za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z pobytu w Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt bardzo udany. Pokoje przestronne. Czyste. Aneks kuchenny świetnie wyposażony. Duży balkon. Blisko morza. Minusem jest cena i jakość obiadokolacji - nie warte swojej ceny ! Natomiast śniadania na plus. Parking podziemny jednak przy dużym obłożeniu jest problem ze znalezieniem miejsca

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, MagdisMal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerGoldenTulip, General Manager, Golden Tulip Miedzyzdroje ResidenceOdpowiedź udzielona 8 listopada 2018

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wybór Golden Tulip Międzyzdroje Residence jako miejsca Państwa ostatniego pobytu.
Zawsze staramy się zapewniać naszym Gościom wysoki poziom usług oraz komfort wypoczynku podczas pobytu.
Niestety jak wynika z komentarzy nie do końca spełniliśmy Państwa oczekiwań.
Miałem już okazję przekazać zawarte spostrzeżenia odnośnie bufetu obiadokolacyjnego odpowiednim działom i ich kierownikom z prośbą o przygotowanie programu naprawczego.
Bardzo przepraszam, iż zawiedliśmy pod tym względem.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas oraz zapraszam ponownie do Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Miejsce absolutnie dla każdego. Przepyszne jedzenie, duży wybór, wszędzie czysto. Oferta SPA bardzo bogata, obsługa profesjonalna i bardzo miła. Apartamenty na wysokim poziomie, wszelkie udogodnienia na wyciągnięcie ręki. Duży atut to lokalizacja. Chętnie wrócę i polecam każdemu!

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, _Jagoda28

Szanowna Pani Jagodo,

Opinie naszych gości są dla nas niezmiernie ważne, dlatego szczególnie dziękujemy za poświęcony czas na zamieszczenie Państwa komentarzy.
Niezmiernie istotne jest dla nas zapewnienie ciągłości wysokiego komfortu oraz jakości oferowanych przez nas usług.
Jak widać z Państwa miłych komentarzy wywiązaliśmy się z tego w 100%.
Jeszcze raz dziękujemy za wybór Golden Tulip Międzyzdroje Residence jako miejsca Państwa ostatniego pobytu.
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy już dwa razy w tym roku i z pewnością pojedziemy w przyszłym. Golden Tulip położony jest „na wylocie” z Miedzyzdroi wiec nie czujesz się jak w małej miejscowości nadmorskiej. Bardzo klimatycznie, do zejścia na plaże dosłownie 3 minuty, obiekt położony w lesie, przygotowanie dla dzieci - fantastyczne! Plac zabaw, trampoliny, sala zabaw, mini basen, restauracja oferuje nawet śliniaki i sztućce i naczynia dla dzieci! Pomyśleli tez o kolorowankach oraz dużym Tv z bajkami w jednej z sal - każdy rodzic wie, ze to może uratować posiłek Na wyjściu dziecko dostaje lizaka, obsługa miła, czysto, duza ilość krzesełek do karmienia dla dzieci wiec nie ma bitwy o fotelik W sezonie letnim dodatkowe atrakcje na terenie ośrodka - np. W tym roku min., dzieci malowały farbami małego fiata 126p. Apartamenty przestronne, bez problemu mozna postawić wózek i rowerek i nadal normalnie funkcjonować w mieszkaniu Bardzo duże balkony wychodzące na dwie strony. Osiedle zamykane. Serdecznie polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, KlaudiaHP

Szanowna Pani Klaudio,

Jeszcze raz dziękujemy za ponowne wybranie w Apartamentów Golden Tulip Międzyzdroje jako miejsce Państwa ostatniego pobytu.
Mocno zachęcamy naszych Gości do pozostawiania komentarzy, co pozwala nam utrzymywać i stale dążyć do ulepszania oferty pobytowej obiektu Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Zawsze staramy się zapewniać naszym Gościom wysoki poziom usług oraz komfort wypoczynku podczas pobytu i jak widać z Pani spostrzeżeń ponownie niezawiedliśmy.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas oraz zapraszam ponownie do Apartamentów Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Zrecenzowano: 9 października 2018

Po udanym pobycie w Golden Tulip Gdańsk zdecydowaliśmy się na przedłużony weekend wraz z całą rodziną w Golden Tulip Międzyzdroje. Infrastruktura hotelu zachwyca, jest blisko, bardzo czysto, a teren jest zadbany. Posiada małe boisko do piłki dla dzieci, salę zabaw, trampoliny i niewielki zewnętrzny plac zabaw. Hotel jest przyjazny dzieciom - nie ma problemu z łóżeczkiem, są podesty, podkładki na wc, wanienki, maty antypoślizgowe itd. W restauracji są również Ikeowskie sztućce i naczynia dla dzieci. Brakuje natomiast menu dla maluchów, jak to jest świetnie w hotelu Golden Tulip Gdańsk. Pokoje są przestronne, codziennie sprzątane, dobrze wyposażone aneksy. Wygodne łóżka, duże szafy, dobrze urządzony przedpokój. Fajne jest to, że można w zimnym okresie przejść garażem do każdej z części np. na basen czy na obiad. Jedzenie jest dobre natomiast wybór jest niewielki, obiadokolacje to warzywa, jakieś węgle i dwa rodzaje mięs oraz zimny bufet. Śniadania są całkiem w porządku ale brakuje np. placuszków czy naleśników dla dzieci. Są za to rogale, pieczywo, nutella czy dżemy. Plus za ekspresy do kawy i dobrą kawę oraz fajny bar - można było zamówić drinki czy piwko. Minusem jest lokalizacja poza sezonem - na plażę jest blisko natomiast do miasta można dojść jedynie ulicą, po której poruszają się samochody- brakuje chodnika - i jest to niebezpieczne dla dzieci. Nie jest to natomiast wina hotelu, ale jego położenie jest w ten sposób niekomfortowe, choć z drugiej strony zaznacie tam ciszy i spokoju. W październiku była zamknięta promenada i nie dało się inaczej dojść do molo niż po ulicy. Do plaży jest natomiast bardzo blisko, plaża dość duża. Hotelowi daje duży plus za bardzo sympatyczną obsługę - od samego początku rezerwacji do końca pobytu pracujący tam ludzie byli pomocni, uśmiechnięci, choć niezbyt żwawi. Minusem jest tyci basen, w którym na pewno nie można popływać. Szkoda też że hotel nastawiony dla dzieci miał do wypożyczenia jedynie jeden rower z fotelikiem. Bardzo dobre SPA. W hotelu 80-90% gości to Niemcy. Ogólnie polecam, choć nieco lepiej jest w Golden Tulip Gdańsk .

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Gosia G

Szanowna Pani Małgorzato,

Bardzo dziękujemy za niezmiernie miły komentarz podkreślający wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz jak to Pani celnie zauważyła, bardzo miłą obsługę.

Chciałbym również podziękować za tak szczegółowy opis naszego obiektu, jego położenia oraz dodatkowych atrakcji dla dzieci, których komfort jest naszym głównym priorytetem.
Obserwacje których Pani dokonała podczas pobytu są dla nas niezmiernie cenne, ponieważ bardzo zależy nam aby stale ulepszać zakres oraz jakość naszych usług.

Jeszcze raz dziękuję i będzie nam niezmiernie miło móc ponownie przywitać Państwa w niedalekiej przyszłości.