Międzyzdroje

“Bardzo drogo”
Nemo — recenzja

Nemo
Nr 23 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Owoce morza
Zrecenzowano 7 września 2019

Po cenie spodziwałam się efektu wow, jednak tak nie było. Nic specjalnego. Jeżeli szukacie dobry6ch wrażeń smakowych przy okazji z dobrą ceną to nie tutaj

1  Dziękujemy, mariamurawska

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała ryba, makaron z kurkami również. Na obsługę trzeba trochę poczekać, ale w sezonie to chyba normalne. Polecam serdecznie

Dziękujemy, 506kasiao
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam to miejsce jako jedno z niewielu w tym mieście do normalnego zjedzenia posiłku, fakt czekania trochę było bo ludzi masa ale smaczne odpowiednią ilość obsługa bdb.Warto

Dziękujemy, 317micha_b
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Na plus zaliczę obsługę, ale jedzenie fatalne.
Lokal niczym się nie wyróżnia i nie spełnił moich oczekiwań

1  Dziękujemy, miodowskim
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Przez okrągły tydzień bywałam w tym lokalu z moim mężem. Korzystaliśmy z przyjemnego wieczornego klimatu jaki tam panował. Można było potańczyć przy fajnej różnorakiej muzyce - pozdrawiam przy okazji zespól, można było tez dobrze zjeść,bardzo posmakowała nam zupa rybna. Niby wszystko dobrze poza jednym wyjątkiem....przechodząc pewnego dnia koło lokalu, nie będąc jeszcze gościem skorzystałam z W-C. Mąż , który na mnie czekał został zaczepiony przez pracownicę. Owa pani nie czekając , aż wyjdę zażądała 10 zł.za W-C Byłam tym faktem bardzo oburzona. Było to bardzo nieeleganckie z jej strony, zdenerwowana zamówiłam piwo które kosztowało 8 zł.Po tym fakcie byłam już gościem lokalu i byłam zwolniona z opłaty tak szokującej ceny za toalete.

Dziękujemy, JazdaPodrodze

Nemo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Nemo? Podziel się wrażeniami!