“Wspaniały dorsz ”
Nemo — recenzja

Nemo
Nr 22 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Owoce morza
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała ryba, makaron z kurkami również. Na obsługę trzeba trochę poczekać, ale w sezonie to chyba normalne. Polecam serdecznie

Dziękujemy, 506kasiao

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam to miejsce jako jedno z niewielu w tym mieście do normalnego zjedzenia posiłku, fakt czekania trochę było bo ludzi masa ale smaczne odpowiednią ilość obsługa bdb.Warto

Dziękujemy, 317micha_b
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Na plus zaliczę obsługę, ale jedzenie fatalne.
Lokal niczym się nie wyróżnia i nie spełnił moich oczekiwań

1  Dziękujemy, miodowskim
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Przez okrągły tydzień bywałam w tym lokalu z moim mężem. Korzystaliśmy z przyjemnego wieczornego klimatu jaki tam panował. Można było potańczyć przy fajnej różnorakiej muzyce - pozdrawiam przy okazji zespól, można było tez dobrze zjeść,bardzo posmakowała nam zupa rybna. Niby wszystko dobrze poza jednym wyjątkiem....przechodząc pewnego dnia koło lokalu, nie będąc jeszcze gościem skorzystałam z W-C. Mąż , który na mnie czekał został zaczepiony przez pracownicę. Owa pani nie czekając , aż wyjdę zażądała 10 zł.za W-C Byłam tym faktem bardzo oburzona. Było to bardzo nieeleganckie z jej strony, zdenerwowana zamówiłam piwo które kosztowało 8 zł.Po tym fakcie byłam już gościem lokalu i byłam zwolniona z opłaty tak szokującej ceny za toalete.

Dziękujemy, JazdaPodrodze
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Terrible food. I asked for my fish not exceed 300gram and got 460grams. The fish was dry and didn’t taste well, plus it took just over an hour since ordering it.

I asked for management to talk to me to be denied.

Miss Sylwia, the waitress, albeit being apologetic, didn’t propose a solution, Nor did she ask me if I wanted anything else throughout our 1,5hr stay.

I left thirsty and dissatisfied, paying 71zł.

Bad service, bad food, overpriced. I do not recommend.

——

Bardzo slabe jedzenie. Specjlanie pytalem o rybe swieza o maksymalnej wagi 300g, otrzymalem 460gram. Ryba byla slaba, niesmaczna, wysuszona, godzina siedzenia I czekania.

Pytalem o kierownika, aby podzielic sie z informacja mojej niesatysfakcji. Nie bylo nikogo.

Pani Sylvia, kelnerka, w ciagu 1,5 godziny posiedzenia nie zapytala mnie czy bym sie jeszcze raz czegos napil. Wyszedlem z knajpy placac 71zl za rybe, drinka, i przystawke.

Kelnerka sie przepraszala, ale to nic nie zmienia. Nie polecam. Serwis slaby, wolny, zarcie jeszcze gorsze.

1  Dziękujemy, Victor-AndreasM

Nemo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Nemo? Podziel się wrażeniami!