Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Baginski - Chabinka Spa w Miedzyzrojach to wspanialy Hotel, gdzie mozna sie rzeczywiscie calkowicie odprezyc. Obsluga w Recepcji, w Restauracji i w Spa nadzwyczajnie mila i wita gosci hotelowych przemilym usmiechem, co wplywa dodatkowo na samopoczucie gosci hotelowych. Wysmienita kuchnia i wspaniala caloroczna atmosfera urlopowa . W Spa, pracujace Panie to naprawde specjalistki od masazy i innych ciekawych zabiegow. Pierwszy raz bylismy z zona dwa tygodnie na urlopie i napewno tam jeszcze wrocimy, poniewaz atmosfera tego Obiektu jest niepowtarzalna i naprawde urlopowa.

1  Dziękujemy, Zwolennik
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

O hotelu można powiedzieć wiele dobrego jak to że lokalizacja dobra oraz jedzenie smaczne. Niemniej, bardO często jest jedzenie, które zostało z dnia poprzedniego. Na obiadokolacji "z grilla" nie znajdzie się nic lekkostrawnego. W naszym pokoju mamy zepsuty zamek w łazience. Można by pomyśleć że przy takiej cenie można liczyć na wifi które hotel oferuje, a jednak nie. Przez caly pobyt ja i moja rodzina połączyliśmy się z siecią tylko na 5 min. Obojętnie czy przy recepcji czy w pokoju internetu nie uswiadczysz tak więc do kwoty za hotel trzeba doliczyć dodatkowy pakiet internetowy. Bardzo miłe Panie sprzątające :)

1  Dziękujemy, Klaudia J
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy tydzień naszych rodzinnych wakacji z dzieckiem. Największą zaletą hotelu jest zdecydowanie lokalizacja (blisko plaży i niedaleko do centrum) oraz obsuga hotelowa chętnie służąca pomocą. Wystrój pokoju jak za dawnych czasów, czystość pokoju na dobrym poziomie choć wymiana ręczników pościeli czy zabranie brudnych szklanek z pokoju w hotelu na takim poziomie powinna być czymś oczywistym A tak nie było. Śniadania dobre, urozmaicone. Goście hotelowi to w większości Niemcy, dla osób z malym dzieckiem na rodzinne wakacje hotelu nie polecam. Duzym minusem jest tez bardzo powolna winda,zawsze pełna ludzi oraz balkony z widokiem na domki letniskowe gdzie codziennie jest hałas i ogniska które bardzo przeszkadzają w wypoczynku. Hotel oceniam na 3 przede wszystkim za lokalizację i śniadania.

1  Dziękujemy, Olaalex1
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Baginski & Chabinka jest pięknie położony, zaledwie 150 m od morza w otoczeniu zieleni.
Parking dodatkowo płatny 25 zł.
W ofercie jest obiadokolacja za 45 zł na osobę. Czysto i przyjemnie i bardzo miły personel.

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, bluebird4007
Zrecenzowano: 17 maja 2019

Byliśmy w tym hotelu z żoną w maju 2018 roku. Jest on położony na uboczu jakieś 15 minut spacerem od centrum. Pokój był ładny i przestronny. Posiłki świetne. Mieliśmy wykupioną opcję ze śniadaniem i obiadokolacją. Wybór potraw był duży i wszystko było smaczne. Dodatkowo z uwagi na to, że był to długi weekend majowy jeden z posiłków był serwowany na zewnątrz w formie grilla. Wieczorami organizowana była muzyka na żywo. Jeśli chodzi o basen i saunę to były w porządku, ale mogłoby być lepiej. Były czyste i zadbane, ale zorganizowane na jednej wspólnej przestrzeni, co sprawiało, że korzystanie z sauny nie było tak komfortowe jak powinno. Jest to jednak tylko mały minus, a ocena końcowa hotelu jest jak najbardziej pozytywna.

Możemy szczerze polecić pobyt w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy wybór większego pokoju.
Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, MBTraveler80