“Polecam”
Placek i Kaszana — recenzja

Placek i Kaszana
Nr 47 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 8 września 2019

Pyszne i świeże jedzenie, duże porcje za mała cenę, rewelacja. Wyszliśmy najedzeni, zadowoleni i napewno wrócimy.

Dziękujemy, Barbara L

Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy ochotę na placki i nie zawiedliśmy się. Lokal trochę mały, ale ma swój klimat. Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, waldekb2014
Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe placki. Polecam wszystkie. Byliśmy 2 tygodnie i tylko 3 dni zdradzilismy to miejsce. Powrocilismy... Porcje duże bardzo smaczne i świeże. Bylismy też na Sylwestra... Wszystko w porządku. Polecam serdecznie

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Wertykul
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ryba bez smaku, skąpana w tłuszczu (po bosmańsku), frytki w starym oleju. Zamiast białej kawy dostałem czarną, zamawiając herbatę rooibos dostaliśmy owocową z papierkiem w środku. Żona zamiast ziemniaków również otrzymała frytki. W toalecie nie byłem w stanie spuścić papieru (za słaba spłuczka). Pozostałe 2 ryby i surówka ok. Słaba kawa. Odradzam.

Nicht gut.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, hejfilip
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Termin wizyty: sierpień 2018

Placek i Kaszana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Placek i Kaszana? Podziel się wrażeniami!