“:)))”
Cafe Molo — recenzja

Cafe Molo
Nr 1 wśród 1 Piekarnie (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli kiedykolwiek wrócę do Międzyzdrojów na pewno odwiedzę to miejsce. Przepyszna kawa, ciasta... A beza obłędna... Wystrój bardzo fajny! Uwielbiam takie klimaty, Panie kelnerki też bardzo sympatyczne :)

Dziękujemy, dzulkaa

Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Tutaj kawa zawsze smakuje,normalna filiżanka za rozsądną cenę, nie jakieś miniaturki na dwa łyczki, poza tym smaczne deserki (ciasta, owoce czy lody) nawet coś mocniejszego jak ktoś lubi, świetne też grzane wino, co o tej porze roku może być wskazane po długim spacerze plażą. Dla mnie bomba, polecam. Alfreda.

Termin wizyty: styczeń 2019
2  Dziękujemy, Alfreda D
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

W naszym rankingu jest to najlepsza kawiarnia po np: Fantazjii w Szklarskiej Porębie. Znajduje się na wejściu na molo w Międzyzdrojach,łatwo trafić. Takie niepozorne miejsce,kilka stolików, wystrój w odcieniach bieli,mocno nawiązujący do miejsca Ale ciasta "niebo w gębie ". Nie próbowaliśmy jeszcze wszystkich bo trzeba by było posiedzieć tu z tydzień lub dwa. Ale jak ktoś lubi torty np bezowe to właśnie jest to odpowiednie miejsce. Są też inne torty :mocca,pijana wiśnia,czekoladowy itd nie sposób ich wymienić. Pięknie się prezentują na wejściu do kawiarni. Kawa i grzaniec pyszności. Obsługa pomocna i uśmiechnięta. Polecamy w tzw. Ciemno. My dziękujemy bardzo.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, Rafalowa
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

Miła obsługa, nie za słodkie, super świeże !! Przepyszne naleśniki, jedyne w swoim rodzaju. Dla miłośników naleśników w sam raz. Gorąco polecam. Na pewno odwiedzę ponownie przy najbliższej okazji.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Kuba W
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kawiarnia na molo! Piękny wystrój, pyszne ciasta, desery, najlepsza kawa w miedzyzdrojach! Obsługa przemiła !!!!!!!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, turysta688

Cafe Molo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Molo? Podziel się wrażeniami!