“Zamówiliśmy przez telefon”
Zapiecek — recenzja

Zapiecek
Get food delivered
Nr 64 wśród 72 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 8 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy przez telefon na dostawę do hotelu w piątek wieczorem. Przyszła informacja, że realizacja do 89 min. Szok! :o Realnie pizza przyjechała 85 min. po złożeniu zamówienia. Jak macie czas to spoko Pizza (Capriciosa) dobra i ciepła. Dostawca bardzo sympatyczny.

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, 845maciejm

Zrecenzowano 1 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na śniadania. Miła obsługa, a przede wszystkim szybki serwis!!!
Poranne posiłki są dostępne w kilku zestawach i propozycja cenowa jest adekwatna do jakości.
Zdecydowanie polecam odwiedzić to miejsce, przynajmniej z rana... :)

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, GrzegorzS1255
Zrecenzowano 14 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Dla 4 osób zamówiliśmy zestaw 2 daniowy - zupa+ryba, ziemniaki i surówka. Ryba była bardzo dobra. Zapłaciliśmy około 80 zł. Jedyny minus to brak klimatyzacji, czy jakiejkolwiek osłony przed słońcem. W 30 stopniach, ze słońcem padającym centralnie na nas dało się udusić.

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Lavrka17
Zrecenzowano 7 lipca 2020

Panie kelnerki pracują jak za karę. Bardzo nie miła obsługa. Jedzenie średnie. Nie polecam tego miejsca.

Termin wizyty: lipiec 2020
2  Dziękujemy, BrylLis
Zrecenzowano 7 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Generalnie jak na Miedzyzdroje nie ma się do czego przyczepić. Jadłem tam 3 razy i zawsze mi smakowało. Ceny przystępne więc warto tam zajrzeć.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, RobertRub

Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Zapiecek? Podziel się wrażeniami!