Międzyzdroje
Bardzo zróżnicowane trasy odpowiednie w każdym wieku

Zrecenzowano: 28 lipca 2019
B5916QSmartak
Świetne miejsce.

Uwielbiamy trasy linowe w naturalnym środowisku. Ten Park Linowy cudnie usytuowany. W każdym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 lipca 2019
Jan B
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super atrakcja dla każdego, można skorzystać z kart MultiSport. Przemiła obsługa i dobra atmosfera. Polecamy każdemu kto lubi lub chce zacząć przygodę z łażeniem po drzewach ;). Zabawa zarówno dla trzylatka jak i dorosłych.

Dziękujemy, B5916QSmartak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mariusz B, Właściciel, Park Linowy BLUSZCZ MiędzyzdrojeOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i za wizytę. mam nadzieję, ze dobre rozpoczęcie przygody z łażeniem po drzewach, zachęci do kolejnych wyzwań. Przy okazji zapraszamy do naszego drugiego parku w Świnoujściu :)

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

W każdym miejscu w Polsce szukamy wlaśnie takich atrakcji. Trasy zróżnicowane, przeszkody dobrze dobrane do poszczególnych stopni trudności. Chociaż 7-latek , ktory sporo chodzi i wyżej niż tu /spełniając warunek wzrostu na trasie seledynowej-
/zielonej mial niewielkie trudności z przyciągnięciem wózka do zjeżdzania.
Pochwaly dla instruktorów. Są obecni, służą pomocą, podpowiadają - nie ograniczając się do nałożenia sprzętu i ewentualnego ściągnięcia z rasy.
Szkoda , że nie poczytałem recenzji przed wizytą. Podobno można negocjować cenę za kilka przejść. Moim nigdy dosyć. Tutaj ograniczyłem wizytę do dwóch przejść dla każdego Sam stojąc na dole - z uwagi na koszty.
Szkoda, że nie ma opcji karnetu bezlimitowych przejść w danym dniu. Spotkałem takie w kilku miejscach w Polsce. Tloku zbytniego nie robią - z doświadczenia wiem, że trzy przejścia to z reguły limit możliwości.

Dziękujemy, Jan B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mariusz B, Właściciel, Park Linowy BLUSZCZ MiędzyzdrojeOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

dziękuję za obszerną i wieloaspektową opinię - doceniam słowa wypowiadane przez stałych bywalców parków linowych, a z takimi chyba mamy do czynienia :) Dziękuję zwłaszcza za słowa uznania skierowane do naszych instruktorów. Faktycznie dla mnie jest to priorytetowy aspekt prowadzenia parku linowego.
Odnośnie pakietów/karnetów - testowaliśmy różne opcje (np. bilet KOMBO), ale w pełni sezonu i przy dość dużej liczbie klientów, każda dodatkowa opcja stwarza konieczność dodatkowej obsługi, a nasi instruktorzy mają być bardziej skoncentrowani na bezpieczeństwie ludzi na trasach. Ale dzięki za sugestię, może wrócimy do tego.
Dziękujemy za dotychczasowe wizyty i oczywiście zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Jeden z lepszych parków liniowych w jakim byliśmy. Ciekawe atrakcje, dzieci zachwycone. Gorąco polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, krysiak2019

Dziękujemy bardzo za opinię i słowa uznania. Mamy nadzieję, że do nas wrócicie (a mamy jeszcze drugi park linowy w Świnoujściu) - zatem zapraszamy :)

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna atrakcja dla dzieci w kazdym wieku i doroslych Profesjonalni instruktorzy wytlumaczyli dokladnie jak sie poruszac na linach.Bezpiecznie, z adrenalina i wesolo.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, ellep007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mariusz B, Właściciel, Park Linowy BLUSZCZ MiędzyzdrojeOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2018

Zależy nam zarówno na wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz dobrej zabawie. Naszym zdaniem można to połączyć. Cieszę się, że zostało to zauważone i docenione - dziękuję za opinię i zapraszam ponownie do naszych parków.

Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim profesjonalna obsługa. Panowie dbają o bezpieczeństwo i pilnują na trasach. Dopingują i podpowiadają jak bezpiecznie i odważne dotrzeć do kolejnej przeszkody. Trasa pomarańczowa ze skokiem na siatkę i jazdą w wiaderku -polecam. Dla bardziej odważnych granatowa - na 15 m jazda jednokołowym rowerkiem. Po 10 przejściach nagroda - firmowy t-shirt.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, 503arturs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mariusz B, Właściciel, Park Linowy BLUSZCZ MiędzyzdrojeOdpowiedź udzielona 30 lipca 2018

Bardzo nam zależy na bezpieczeństwie naszych gości, zatem kładę szczególny nacisk na to przy szkoleniu naszych instruktorów. Cieszę się, że jest to zauważane. Uważam, że jest to warunek powrotu do naszego parku i czerpania dużej frajdy przy pokonywaniu kolejnych wyzwań podczas pokonywania tras. Bardzo dziękujemy za fajną opinię i zachęcamy do następnych wizyt. A Pańską opinię z wielką przyjemnością przeczytam instruktorom :)