Oceanarium Międzyzdroje
Zapisz
Miejsce na złą pogodę

Małe oceanarium z akwariami, brak dużego zbiornika wielogatunkowego. Nie jest to poziom światowy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2020
Kamil K
Poznań, Polska
Ciekawe miejsce w Międzyzdrojach

Ciekawe miejsce na mapie Polski. Można zobaczyć wiele gatunków ryb i innych stworzeń morskich... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 września 2020
Dasia001
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Nie wiem w sumie od czego zacząć - 45 zł hahaha. Idźmy dalej 16 metrowy półtunel PÓŁTUNEL, nie mam słów żeby to określić co to w ogóle było. Ćwierćtunel to już będzie pochwała, czyli ogólnie tragedia. Idźmy dalej - z informacji wynika ze to trzypiętrowa atrakcja, a w praktyce 3 piętro to po prostu idiotyczne figurki z plastiku i jakieś denne ekrany. Jednym słowem KOMPLETNIE NIE POLECAM - TRAGEDIA. 20 ZŁ TO JEST GRANICA. NIE POLECAM.

7  Dziękujemy, Dominik J
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Oceanarium w Międzyzdrojach należy odwiedzić koniecznie bo to tak jakby być w Rzymie i nie zobaczyć Watykanu.

1  Dziękujemy, Mieczysław B
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Oceanarium w Międzyzdrojach jest ciekawym miejscem zwłaszcza dla dzieci. Trzy kondygnacje, gdzie można podziwiać okazy ryb, łącznie z rekinami. Na najwyższym piętrze znajduje się sala zabaw dla dzieci i sala z grami edukacyjnymi.

2  Dziękujemy, Stargardzianka
Zrecenzowano: 14 października 2020 z urządzeń przenośnych

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2020
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: oceanariummiedzyzdr, Właściciel, Oceanarium MiędzyzdrojeOdpowiedź udzielona 14 października 2020