Oceanarium Międzyzdroje

Miejsce ma duży potencjał. Widać, że wszystko jest nowe. Jednak sporo ryb jest jeszcze malutkich i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
sylwiadudek
Międzyzdroje, Polska
Oceanarium

Nie ma tragedii, najbardziej przyciągają mureny, ale potrzeba pare lat żeby niektóre okazy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
Bartosz A

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Nie wiem w sumie od czego zacząć - 45 zł hahaha. Idźmy dalej 16 metrowy półtunel PÓŁTUNEL, nie mam słów żeby to określić co to w ogóle było. Ćwierćtunel to już będzie pochwała, czyli ogólnie tragedia. Idźmy dalej - z informacji wynika ze to trzypiętrowa atrakcja, a w praktyce 3 piętro to po prostu idiotyczne figurki z plastiku i jakieś denne ekrany. Jednym słowem KOMPLETNIE NIE POLECAM - TRAGEDIA. 20 ZŁ TO JEST GRANICA. NIE POLECAM.

1  Dziękujemy, Dominik J
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Oceanarium w Międzyzdrojach należy odwiedzić koniecznie bo to tak jakby być w Rzymie i nie zobaczyć Watykanu.

1  Dziękujemy, Mieczysław B
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Oceanarium w Międzyzdrojach jest ciekawym miejscem zwłaszcza dla dzieci. Trzy kondygnacje, gdzie można podziwiać okazy ryb, łącznie z rekinami. Na najwyższym piętrze znajduje się sala zabaw dla dzieci i sala z grami edukacyjnymi.

1  Dziękujemy, Stargardzianka
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce sala z wystawą multimedialna mogłaby być dopracowana bo w sumie nic tam nie ma liczyłam na coś więcej ale mimo wszystko było fajnie

Dziękujemy, impooosiblee
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne edukacyjne miejsce.. nie jest tanio ale warto odwiedzić i wesprzeć inicjatywę.. moze sie rozwinie w cos wiekszego.. dobry kierunek!

1  Dziękujemy, Malgosiak2018