“Polecam”
Baron Pub & Restaurant — recenzja

Baron Pub & Restaurant
Nr 7 wśród 71 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Baron - jedyny w swoim rodzaju smak restauracji i klimat pubu! Wyróżniają nas ponadczasowe kulinarne interpretacje, użycie najlepszej jakości ras mięsa i ryb oraz estetyka podania - Baron ugości Was najlepiej!
Zrecenzowano 27 lutego 2021

Świetna obsługa, pyszne jedzenie, dostawa pod drzwi!
Polecam każdemu jedzenie wyborne, a na miejscu również nie obędzie się bez pieknie wyglądających, treściwych drinków :)

Kelner przemiły, obsługa 11/10

Termin wizyty: luty 2021
Dziękujemy, X1537FRaleksandrab

Zrecenzowano 28 września 2020

Wyśmienite jedzenie, pięknie podane, obsługa na wysokim poziomie, restauracja przyjazna dzieciom, właściciele przesympatyczni

1  Dziękujemy, agMIII
Zrecenzowano 20 września 2020 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Wszystko co jedliśmy, a zamawialiśmy z 15 dań (zupa, przystawka, danie główne). Wszystko smaczne, świeże i godne polecenia. Duży plus za możliwość przyjścia z pieskiem! Obsługa miła. Polecamy. Ceny raczej wyższe

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 18 września 2020

Odwiedziliśmy "Barona" dwa razy, tylko dwa ponieważ nasz pobyt dobiega końca. Z pewnością w przyszłym roku wizyt będzie więcej. Doskonałe skrzydełka, przepyszny schabowy, wyborne żeberka. Grzane piwo na piątkę z plusem. Ceny adekwatne do jakości która jest na baaardzo wysokim poziomie. Wewnątrz wspaniały klimat, dobrze dobrana muzyka. Obsługa na szóstkę! Serdecznie polecam!!!

1  Dziękujemy, 385inak
Zrecenzowano 17 września 2020

Fantastyczna kuchnia! Jedliśmy w tej restauracji codziennie w trakcie naszego pobytu i nie mieliśmy wątpliwości, że kolejne dania z karty będą serwowane na takim samym poziomie. Bardzo sympatyczna i uprzejma obsługa, a ceny adekwatne do jakości. Polecam zwłaszcza żeberka i tagliatelle arabbiatta, ale pozostałe dania (kanapka z szarpaną wieprzowiną, karczek, ryby z patelni, czy nawet "zwykły" schabowy) były równie fenomenalne.

1  Dziękujemy, agstan3294

Baron Pub & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Baron Pub & Restaurant? Podziel się wrażeniami!