“Mocno średnio”
Baron Pub & Restaurant — recenzja

Baron Pub & Restaurant
Nr 5 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Baron - jedyny w swoim rodzaju smak restauracji i klimat pubu! Wyróżniają nas ponadczasowe kulinarne interpretacje, użycie najlepszej jakości ras mięsa i ryb oraz estetyka podania - Baron ugości Was najlepiej!

Zaznaczę, że piszę opinię z perspektywy wysokiego miejsca w rankingu Tripadvisor i sporego dorobku w kwestii jedzenia w różnych restauracjach. Jeśli wziąć pod uwagę, że otaczają nas w Międzyzdrojach frytki i mrożona ryba - było lepiej. Niemniej za taką cenę i takie opinie jakie czytałam o restauracji spodziewałam się czegoś zgoła lepszego. Żeberka: aby je zjeść należy zeskrobać suchą warstwę przypraw, co onacza, że nie była to najlepsza marynata. W smaku - średnie, przebija mocno wędzony smak, ale naprawdę nie porywa, danie zjedzone na siłę. Dodatki do żeberek (ziemniaczki i surówki) - poziom średni. Drugie danie jakie zamówiliśmy - ryba, tu już było lepiej. Dodatki dalej średnie, natomiast ryba dobra, minus za zasypanie jej chyba pieprzem cytrynowym w dużej ilości. Wygląda na to że restauracje w miejscowościach turystycznych stawiają sobie mniejsze wymagania, ale w takim razie naprawdę nie rozumiem tak wysokiego miejsca w rankingach. Nie polecam, nie za taką cenę i nie dla oczekiwań jakie miałam tam idąc.

1  Dziękujemy, LusiaLui

Ze znajomymi przyszlismy do Barona bo mieliśmy ochotę zjeść coś pysznego... Nie zawiedlismy się!!! Jedliśmy kaczkę, łososia w migdalach, skrzydełka, łososia smazonego, pyszna sałatkę z miodowym sosem i oczywiście burgera.... Nie wiem do było najlepsze bo wszystko było wręcz przepyszne !!! Do picia zamowilismy firmowe koktajle piwne...niebo w gębie!! A Pan kelner postawił kropkę nad i ! Miły profesjonalny i o memu wiedział wręcz wszystko... wrócimy na pewno i polecamy!!!

Dziękujemy, Jana O

Choć knajpa z zewnątrz nie przyciaga to w srodku jest już znacznie lepiej, a jedzenie przepyszne. Koniecznie polecam przy wizycie w Międzyzdrojach. Łosoś pieczony w migdałach z pierożkami szpinakowymi w sosie serowym to było niebo. Koniecznie spróbujcie. Łosoś z krewetkami koktajlowymi też przepyszny. Polecam w 100%

Dziękujemy, monikasT7781JR

Jedzenie pyszne,wszystko świeże,bardzo miła obsługa oraz atmosfera w lokalu. Polecam serdecznie każdemu, kto ceni sobie dobre i smaczne potrawy.

Dziękujemy, 2 912 031 990

Najlepsza zupa cebulowa jaką miałem przyjemność jeść. Żeberka z pieczonymi ziemniakami 9/10. Miła obsługa, szybko wydawane posiłki, przyjemny wystrój. Polecam serdecznie

1  Dziękujemy, foster667

Baron Pub & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Baron Pub & Restaurant? Podziel się wrażeniami!