Międzyzdroje

“Pychota !!!!”
Baron Pub & Restaurant — recenzja

Baron Pub & Restaurant
Nr 5 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Baron - jedyny w swoim rodzaju smak restauracji i klimat pubu! Wyróżniają nas ponadczasowe kulinarne interpretacje, użycie najlepszej jakości ras mięsa i ryb oraz estetyka podania - Baron ugości Was najlepiej!

Choć knajpa z zewnątrz nie przyciaga to w srodku jest już znacznie lepiej, a jedzenie przepyszne. Koniecznie polecam przy wizycie w Międzyzdrojach. Łosoś pieczony w migdałach z pierożkami szpinakowymi w sosie serowym to było niebo. Koniecznie spróbujcie. Łosoś z krewetkami koktajlowymi też przepyszny. Polecam w 100%

Dziękujemy, monikasT7781JR

Jedzenie pyszne,wszystko świeże,bardzo miła obsługa oraz atmosfera w lokalu. Polecam serdecznie każdemu, kto ceni sobie dobre i smaczne potrawy.

Dziękujemy, 2 912 031 990
Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza zupa cebulowa jaką miałem przyjemność jeść. Żeberka z pieczonymi ziemniakami 9/10. Miła obsługa, szybko wydawane posiłki, przyjemny wystrój. Polecam serdecznie

1  Dziękujemy, foster667
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedliśmy w baronie jedynie śniadanie - kolacja niestety była niemożliwa przez maksymalną ilość gości w restauracji, co oczywiście wiele mówi o kuchni restauracji :) Śniadanie smaczne, obsługa bardzo miła, mały minus za czekanie nieco zbyt długo na jajecznicę i kiełbaski mimo tego że byliśmy jedynymi gośćmi rano - domyślam się jednak że mogło być to spowodowane porannym "rozkręcaniem się kuchni" ;) Ogólnie na plus, polecamy i chętnie wrócimy za rok spróbować tego czego nam się nie udało w tym roku :)

Dziękujemy, Kasjana92
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Barona odwiedziliśmy już kilka razy, zawsze jesteśmy zadowoleni. Kurczak z kuskusem, sałatki, przysmak barona zawsze na plus, a kaczka - rewelacja! Mila obsługa i atmosfera.
Restauracja warta odwiedzenia :)

Dziękujemy, Natalia J

Baron Pub & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Baron Pub & Restaurant? Podziel się wrażeniami!