“Miło.”
Baron Pub & Restaurant — recenzja

Baron Pub & Restaurant
Nr 5 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Baron - jedyny w swoim rodzaju smak restauracji i klimat pubu! Wyróżniają nas ponadczasowe kulinarne interpretacje, użycie najlepszej jakości ras mięsa i ryb oraz estetyka podania - Baron ugości Was najlepiej!
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedliśmy w baronie jedynie śniadanie - kolacja niestety była niemożliwa przez maksymalną ilość gości w restauracji, co oczywiście wiele mówi o kuchni restauracji :) Śniadanie smaczne, obsługa bardzo miła, mały minus za czekanie nieco zbyt długo na jajecznicę i kiełbaski mimo tego że byliśmy jedynymi gośćmi rano - domyślam się jednak że mogło być to spowodowane porannym "rozkręcaniem się kuchni" ;) Ogólnie na plus, polecamy i chętnie wrócimy za rok spróbować tego czego nam się nie udało w tym roku :)

Dziękujemy, Kasjana92

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Barona odwiedziliśmy już kilka razy, zawsze jesteśmy zadowoleni. Kurczak z kuskusem, sałatki, przysmak barona zawsze na plus, a kaczka - rewelacja! Mila obsługa i atmosfera.
Restauracja warta odwiedzenia :)

Dziękujemy, Natalia J
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zarówno jakość jak i rozmiar porcji powinny zadowolić każdego. Do kuchni nie można się przyczepić. Niestety zadaszony taras na dworze w ciepłe dni działa jak mała szklarnia :)

Dziękujemy, _ukaszs309
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad z rodziną. Pyszne tradycyjne przystawki, zupy dania główne. Paprykarz obłędny i kanapeczki z rwaną wieprzowiną też. Pyszna cebowa, rybna doskonała, słodziudki krem z pomidorów. Ciasta domowe. Obsługa profesjonalna. Przy tej bylejakości na deptaku zdecydowanie wyróżniającą się smakiem restauracja.

Dziękujemy, MARLENA K
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne. Tatar wyśmienity, obsługa świetna.Polecam wszystkim w 100%. Na pewno jeszcze zajrzę.

Dziękujemy, Agnieszka S

Baron Pub & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Baron Pub & Restaurant? Podziel się wrażeniami!