“Miło było i jest”
Kuchnia Virgo — recenzja

Kuchnia Virgo
Nr 19 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nasz pobyt w restauracji Virgo uważam za udany. Jedliśmy pizzę z owocami morza. Miała ona inną strukturę niż się spodziewaliśmy ale była ok. Obsługa grzeczna i miła powiedziała nam że mają trochę inny przepis na ciasto.

1  Dziękujemy, VisitorKiezix

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Makaron w sosie śmietanowym ze szpinakiem zapiekany palce lizać,Miejsce bardzo przytulne.Kelnerki bardzo miłe.Czas oczekiwania normalny.Polecam.

1  Dziękujemy, ewelajda1
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa , krótki czas oczekiwania na zamówienie . Smaczna pizza . Ciekawy wystrój lokalu. Polecam

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Uprzedzająco grzeczna obsługa, krótki czas oczekiwania, posiłki bardzo dobre, czysto i przyjaźnie, polecam

Dziękujemy, bogus_awk665
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Doskonałe miejsce na szybki posiłek.
Przyzwoita pizza. Doskonałe pierogi- robione na miejscu.Zupa , flaki - tylko przyzwoite.
Przesłodzone lemoniady własnej produkcji. Ryba - taka jak wszędzie. Za to frytki-robione na miejsu -doskonałe. Surówki , również.
Na plus: szybka , bardzo mila obsługa.
Zbyt głośny, lekko narzucający sie wlaściciel/menager.

Dziękujemy, Jan B

Kuchnia Virgo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Virgo? Podziel się wrażeniami!