“Dziękuję za pyszne jedzenie 😀”
Avocado — recenzja

Avocado
Nr 10 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 2 września 2019

Super jedzenie, ciepły klimat szybka i bardzo miła obsługa. Super wszystko z przyjemnością tu bywam

Dziękujemy, Małgorzata J

Zrecenzowano 1 września 2019

Jeśli chcecie zjeść nie to co zamawiacie lecz na chybił-trafił, czekać na danie 1,5 godziny, i być zwyzywanym przez SAMEGO SZEFA, to dobrze trafiliście. Zamawiając pierogi a otrzymamy na przykład kotleta to proszę się nie dziwić. To stała praktyka w Avokado. Nie mam nic przeciwko pracownikom z Ukrainy, ale irytujące jest to, że nic nie rozumieją co się do nich mówi i o co prosi.Dumą wręcz szefa jest to, że okres oczekiwania 1,5 godziny na burgera to normalne bo przygotowują wszystko świeże.No chyba, że szuka się dopiero krowy.... Po zwróceniu uwagi personelowi, można być pewnym, że będziecie mieć do czynienia z szefem - ordynarnym bucem, który was znieważy.Poza tym, brudna i zaniedbana toaleta i atmosfera zwykłej jadłodajni.

Dziękujemy, TuBylectu
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu nieudanych wizytach w różnych knajpach wyglądem skusiło nas ciasto, weszliśmy na obiad... zostaliśmy na deser u wróciliśmy kolejnego dnia :)
Zupa pomidorowa pyszna, dorsz świeży a pierogi rozpływały się w ustach. Wielokierunkowe porcje ciast po tym obiedzie były ciężko przez nas pochłaniane ale oczy chciały!
Polecam serdecznie i pozdrawiam zagubionego kelnera

Dziękujemy, werwoj
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne desery, pyszne ciasta, obsługa jakby pracowała za karę, posiłki przeciętne, rosół - słaby, pizza bez szału, makaron. Podsumowując, dobre miejsce na kawę z deserem, na obiad trzeba udać się w inne miejsce.

Dziękujemy, naukas2018
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Szczerze polecam.Mąż zjadł pyszne kopytka z gularzem(powiedział ,że są niczym u mamy)A dla mnie bardzo miły właściciel zaproponował makaranon wegetariański Też pychotka.Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, ewelajda1

Avocado — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Avocado? Podziel się wrażeniami!