“Bardzo smacznie ”
Café Vienna — recenzja

Café Vienna
Nr 48 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Kawiarnia Wiener Café słynie z wypieków i oryginalnych kaw.
Opis: Kawiarnia Wiener Café słynie z wypieków i oryginalnych kaw.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czestowano nas struclem. Obsługa była bardzo miła a sam smakołyk był bardzo smaczny i wysublimowany.

2  Dziękujemy, VisitorKiezix

Zrecenzowano 22 maja 2019

Na tak wysoką ocenę kawiarnia zasługuje tylko i wyłącznie z powodu tarasu usytuowanego praktycznie na plaży. Urocze miejsce na kawę i pogawędkę. Miła i uczynna obsługa, pochodzenia ukraińskiego, co jest zaletą, bo cieszy ich wykonywana praca.

Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Piękne i stylowe miejsce. Fenomenalna lokalizacja. Przepyszne, domowe ciasto. Wspaniała kawa. Różnorodny wybór. Bardzo uprzejma i miła obsługa uroczych pań. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Malgosia_74
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM-AmberBaltic, Dyrektor generalny, Café ViennaOdpowiedź udzielona 17 lipca 2018

Drodzy goście,
bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszych wypieków i serwowanej kawy. Dbamy o to by jakość i serwis naszych usług była na najwyższym poziomie. Będziemy zaszczyceni móc gościć Was ponownie. Pozdrawiamy, Monika Kowalska Dyrektor hotelu

Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Piekny wystroj, mila atmosfera.
Mozliwosc poczytania ksiazek przy pysznej kawie.
Tort Estherhazy godny polecenia.
Bardzo mily personel.
Czysto i przytulnie.
Mozna placic karta.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, KasiaDerewicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM-AmberBaltic, Dyrektor generalny, Café ViennaOdpowiedź udzielona 5 marca 2018

Szanowna Pani Kasiu,
bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że nasza kawiarnia spełniła Pani oczekiwania. Jest nam niezmiernie miło, że nasze wypieki Pani smakowały. Dbamy o to by jakość i serwis naszych usług była na najwyższym poziomie. Zależy nam na tym by atmosfera w naszym hotelu była niepowtarzalna, domowa. Bardzo dziękujemy za docenienie naszego personelu. Będziemy zaszczyceni móc gościć Panią ponownie.
Pozdrawiamy,
Monika Kowalska
Dyrektor hotelu

Zrecenzowano 13 stycznia 2018

Kawa 1 klasy. Moge smialo polecic coz za pychotka. Do tego w naprawde dobrej cenue. Bylam zdziwiona pozytywnie po otrzymaniu rachunku sernik dzieci soki i desery ja kawka. Szybko pysznie w dovrej cenie.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, sevenn s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM-AmberBaltic, Dyrektor generalny, Café ViennaOdpowiedź udzielona 21 lutego 2018

Drodzy goście,
bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszych wypieków. Dbamy o to by jakość i serwis naszych usług była na najwyższym poziomie. Będziemy zaszczyceni móc gościć Was ponownie.
Pozdrawiamy,
Monika Kowalska
Dyrektor hotelu

Café Vienna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Café Vienna? Podziel się wrażeniami!