Rewelacja

DezyderiuszX
Wrocław, Polska
na deszczowe dni

gawedziaz

Niewątpliwie największym atutem tego miejsca jest sposób w jaki pani przewodnik opowiada o każdej miniaturze. Słychać pasję w jej głosie. Stworzyła mini show, które warte było obejrzenia i wysłuchania.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, DezyderiuszX

fajne miniatury budowli państw utrzymane w niezłej kondycji .fajna przytulna kawiarenka gdzie można się schować w deszczowy dzień .mily pan który opowiada o historii powstawania tych ..... budowli jednakże bilet mogl być trochę tanszy

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, gawedziaz
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po parku odprowadzają nas pani przewodnik. Dzieliła się z nami wieloma ciekawostkami dotyczącymi historii budynków w poszczególnych krajach nadbałtyckich. Część informacji była dostosowana dla dzieci, część typowo dla dorosłych. Trafiliśmy na upalny dzień, brakowało nam odrobiny cienia. Plac zabaw mieszczący się w parku również jest na słońcu.
Do parku dostaliśmy się bezpłatnym pojazdem, który odjeżdża z Alei Gwiazd. W drogę powrotną również skorzystaliśmy z bezpłatnego transportu, pan podwiózł nas pod amerykański drzwi Rossmanna gdzie chcieliśmy iść na zakupy
Polecam.

Dziękujemy, Magda S
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Mając jeden dzień kiepskiej-nie plażowej pogody udaliśmy się z centrum Międzyzdrojów darmowym przewozem do Bałtyckiego Parku Miniatur Przewodniczki które prezentowały cały szlak miniatur w postaci zamków ,morza Bałtyckiego,wysp na nim Oraz różnych budowli krajów nadbałtyckich znały się na swoim fachu -zwłaszcza p.Patrycja opowiadając bardzo szczegółowo Polecam wszystkim !!!

Dziękujemy, Marek Teresa H
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie wykonane miniatury budowli państw nadbałtyckich. Dobrze utrzymane, kolorowe. Ciekawie przedstawiają historię miejscowi przewodnicy. Warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, magaz8