Międzyzdroje
Weekend

Sam park miniatur jest nieduży, jednak warto odwiedzić to miejsce. N miejscu przewodnik, który... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Evislaw1985
Koszalin, Polska
Warte odwiedzenia

Atrakcja powinna stanowić podstawowy punkt na liście każdego, kto jest pierwszy raz w... Przeczytaj więcej

KkkJoanna

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Mając jeden dzień kiepskiej-nie plażowej pogody udaliśmy się z centrum Międzyzdrojów darmowym przewozem do Bałtyckiego Parku Miniatur Przewodniczki które prezentowały cały szlak miniatur w postaci zamków ,morza Bałtyckiego,wysp na nim Oraz różnych budowli krajów nadbałtyckich znały się na swoim fachu -zwłaszcza p.Patrycja opowiadając bardzo szczegółowo Polecam wszystkim !!!

Dziękujemy, Marek Teresa H
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie wykonane miniatury budowli państw nadbałtyckich. Dobrze utrzymane, kolorowe. Ciekawie przedstawiają historię miejscowi przewodnicy. Warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, magaz8
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe, bardzo fajna opcją jest dojazd za darmo w obie strony, na miejscu mamy Panią przewodnik (nas oprowadzała Pani Patrycja) która w bardzo ciekawy sposób opowiada o każdej z atrakcji, kobieta profesjonalna, nie zanudziła mnie a „wykład” trwa ponad godzinę Polecam

Dziękujemy, impooosiblee
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Gdy woda w Bałtyku zimna a na plaży hula wiatr..... Zabieramy dzieci do Baltyckiego Parku Miniatur.
Dobrze zorganizowany transport z cenrum miasta. Spacer także niezbyt uciążliwy.
W 45 minut dookła Bałtyku. Podziwiając budowle charakterystyczne dla poszczególnych krajów.
Dwie panie przewodniczki -dołączyliśmy w trakcie trasy. Jedna opowiada, druga czyni to ze swadą , potrafi zainteresować dzieci anegdotami, szczegółami.
Fajna "podróż".

Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładnie zbudowane miniatury z dużą dbałością o szczegóły. Ciekawie zorganizowane oprowadzanie na terenie parku z przewodnikiem w cenie biletu. Bezpłatny dojazd małym busem z Międzyzdrojów do parku i z powrotem.

Dziękujemy, patrykuwem