Międzyzdroje

“Pysznie”
Kawiarnia Przepyszna — recenzja

Kawiarnia Przepyszna
Nr 31 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

To pewne miejsce. Kawa zawsze dobra. Ciasta, lody, desery zawsze bardzo dobre. Obsługa miła. Kawiarnia też jest w dobrej lokalizacji, blisko molo i Promenady Gwiazd.

48  Dziękujemy, Grażyna R

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przepyszną odwiedzam co roku, świetne desery, pyszna kawa i zawsze uśmiechnięta obsługa. Ciasto drozdzowe z budyniem i malinami jest cudowne. Polecam ❤️

Dziękujemy, Natalia J
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Polecam to miejsce na mapie Międzyzdroi. Przepyszne gofry ze świżymi owocami i bardzo dobre cappuccino. Miła obsługa :)

Dziękujemy, Anne K
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Wyśmienita kawa,desery lodowe i gofry...Bezbłędna obsługa.Piękny lokal.Siedzieliśmy w 8 osób na werandzie z otwieranym dachem.

Dziękujemy, beatajacekglowaccy
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomita kawiarnia, szeroki wybór ciast, ładnie podane i pyszne :) kawa super ;) fajna, młoda i miła załoga :) polecam to miejsce, napewno tam wrócimy :)

Dziękujemy, Adriana K

Kawiarnia Przepyszna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Przepyszna? Podziel się wrażeniami!