Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

No cóż , byłem trzy dni w tym ośrodku i raczej więcej nie skorzystam. Jak na Międzyzdroje cena dobra, lokalizacja super - wszędzie blisko. Jednak pokój bardzo przeciętny, łazienka też, jedzenie na stołówce średnie, zaznaczam że nie jestem wybredny. Jak chcesz nie drogo blisko morza bez rewelacji to można przyjechać..

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 468boguslawp
Zrecenzowano: 16 czerwca 2018

Mieszkaliśmy w budynku Biała Mewa. Jest to stary budynek, ze skrzypiącymi schodami i trzeszczącą podłogą, ale gruntownie odnowiony. Ogólne cały kompleks posiada fajny klimat. Jest sporo przestrzeni, ładny ogród. Lokalizacja super - wszędzie blisko. Mimo że ośrodek jest usytuowany w środku miasta było cicho i spokojnie. Pokój (3-os.) był duży i wygodny oraz czysty.
Posiłki (śniadania i obiadokolacje) były bardzo smaczne i urozmaicone. Na kolejny plus przesympatyczna i bardzo pomocna pani w recepcji. Poza tym darmowy parking na miejscu. Może być problem ze znalezieniem wjazdu. Na skrzyżowaniu z ul. Gryfa Pomorskiego należy wjechać w uliczkę prowadzącą do góry (po lewej stornie od wjazdu w ul. Krótką)

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Arkadiusz G