Międzyzdroje

“Urodziny”
Keja — recenzja

Keja
Nr 41 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 7 września 2019

Impreza uelrodzinowa, nie moglismy sobie wyobrazic lepszej atmosfery kelnerzy bardzo pomocni oraz bardzo sympatyczni :) jedzienie petardaaaa!!! Polecam !!!!
Wszystko umowilismy przez telefon i nie bylo zadnych niespodzianek zlego pochodzenia.
Jeszcze raz mega klimat !!!!
;)

Dziękujemy, Michal B

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Długo nie mogłam przypomnieć sobie nazwy restauracji...ale to co Ci ludzie dla.mbie zrobili "zupełnie bez interesowanie" jest godne podziwu...byłam tam na obiedzie z rodziną...w mgnieniu oka znikła mi córka z oczu...Pani manager wysłała kelnerów którzy razem że mną szukali mojego dziecka....I właśnie Pan kelner ja znalazł....DZIEKUJE ZAWSZE BEDE WAM PAMIETAC TA POMOC ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Dziękujemy, Aga D
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Jedzenie mocno średnie - ryba polecana przez kelnera była w smaku bardzo słaba, pizza też nie zachwyciła swoim smakiem, szynka na niej najprawdopodobniej była najtańsza szynką konserwową - bardzo nie dobra.
Mój luby swoje danie dostał duże wcześniej, więc najpierw ja patrzyłam aż zjadł cały swój posiłek, potem on patrzył aż ja zjem swoje. Nie fajna sprawa. Po zjedzeniu kelner kompletnie się nami nie zainteresował, po ok 15 min siedzenia sami podeszliśmy do baru zapłacić.

Dziękujemy, Mniami
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak nietaktownym zachowaniem obsługi. Wysoki, chudy, blondyn przy składaniu zamówienia próbował mnie ośmieszyć na oczach wszystkich gości żartując w bezczelny sposób. Zadałam pytanie dotyczące szczegółów z karty, kelner dosłownie mnie obśmiał, pytając, czy często chodzę po restauracjach itd. zwracając tym samym uwagę wszystkich gości. Sam natomiast nie był w stanie dostarczyć posiłku na odpowiedni stolik. Krążył z naszym zamówieniem po całej sali, po czym położył go innym gościom.
Prośba o przyniesienie ketchupu zaowocowała przyniesieniem soli i pieprzu. Ponowiona prośba skończyła się podaniem ketchupu, ale do innego stolika ... Kelner tak nas zniechęcił, że obiad zjadłyśmy z niesmakiem. Innych gości również traktował z góry. Na tle innych restauracji w Międzyzdrojach ta wypadła bardzo słabo. W czasie kilkudniowego pobytu nie spotkałyśmy się z tak nieprzyjemną obsługą.

2  Dziękujemy, Katarzyna_mytrip
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Przyniesiono mi nie to co zamawiałem, bo to co wybrałem skończyło się. Samo to jest już słabe. Bez jakiegokolwiek zapytania zmieniają sobie zamówienie.
Kiedy podziękowałem za to danie, którego nie zamówiłem, przyszła kierowniczka zmiany i bardzo chamsko nas potraktowała mówiąc aroganckim tonem: "Ale wie pan, że i tak będzie musiał za to zapłacić." Komentarz chyba zbędny.

3  Dziękujemy, gosc171

Keja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Keja? Podziel się wrażeniami!