Fajna zabawa, ale za krótko

Nie wiem, jak atrakcja na 5 minut ma zapewnić dawkę śmiechu na cały dzień. | Jestem zawiedziona, bo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
wilaola
Międzyzdroje, Polska
ZA KRÓTKI LABIRYNT

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018
Q2594THmariac

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Nie wiem, jak atrakcja na 5 minut ma zapewnić dawkę śmiechu na cały dzień. |
Jestem zawiedziona, bo o ile pomysł bardzo ciekawy i zabawa przednia to jest on bardzo krótki. Wchodzi się i praktycznie po chwiili się wychodzi.

Dziękujemy, wilaola
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Polecam jako fajną zabawę, można się pogubić ale szału niema dość szybko wyszedłem. Ale moi znajomi mieli problem z wyjściem.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Henryk6
Zrecenzowano: 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo małe pomieszczenie z lustrami, do przejścia w 2 minuty. Nie warte swojej ceny. Lustra brudne od palców. Nie jest to ciekawa atrakcja. Nie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, damian21x
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

całkiem ciekawe miejsce, fajna rozrywka ale bardzo szybko się przechodzi, z koleżankami kiedy znalazłyśmy wyjście cofnęłyśmy się do początku i przeszłyśmy jeszcze raz

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Q2594THmariac
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna atrakcja. Ciekawie jest jak się znajdzie już w środku. Nie wiadomo gdzie iść. Jedyny minus - bardzo mała powierzchnia. Jednak jeżeli się nigdy nie było to warto zobaczyć

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, dominikasteczko666