“Obiad”
Ster Pub & Restauracja — recenzja

Ster Pub & Restauracja
Nr 49 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 8 września 2019

Stanowczo odradzam tej „ restauracji ”!
Obsługa jest poniżej normy , wydają rybę która średnio kosztuje 50 zł na plastikowych tackach. Prosisz o normalne sztuczce , zostajesz odsyłany po plastikowe ! Obsługa okropna nie miła , ludzie zachowują się jak by pracowali za karę albo za kromkę suchego chleba . Przykro , szkoda ze dobra ryba jest wydawana u tak słabych ludzi poniżej kultury !! Odradzam stanowczo

Dziękujemy, JolaB103

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Ryba ok, ale niestety obsługa nieuprzejma i w środku i na zewnątrz. Pretensjonalne odsyłanie klienta... Wstyd.

1  Dziękujemy, Małgorzata D
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tym barze dwa razy, za każdym razem dostałem bardzo dobrze wysmażoną, delikatną i soczystą rybę. Obsługa uprzejma, natomiast ceny dość wysokie (średnio 11pln za 100g) moim zdaniem jednak warto spróbować.

Dziękujemy, patrykuwem
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie powala. Zupa pomidorowa to sama vegeta i koncentrat. Ryba całkiem ok chociaż nic nadzwyczajnego. Ceny wysokie, pewnie ze względu na miejsce.

Dziękujemy, grzegorz111986
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Mi tam rybka smakowała. Nawet ten szef dał mi przepis i moim zdaniem jest gość w porządku i dba o klientów. Pozdrawiam tych co tam byli i nie Marudza. Fajnie było. Polecam

2  Dziękujemy, Krzysztof B

Ster Pub & Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ster Pub & Restauracja? Podziel się wrażeniami!