“Spodziewałem się czego lepszego ”
Restauracja Rafa — recenzja

Restauracja Rafa
Nr 7 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)

Pani kelnerka z Ukrainy pomyliła nasze zamówienie - zamiast ryby w sosie kurkowym dostaliśmy rybę w śmietanie która była bardzo mdła , sos kurkowy doszedł po jakimś czasie w osobnym naczyniu , lepsze udaje mi się robić w domu , może był to jakiś gorszy dzień , jednak więcej tu nie wrócę ... cena absolutnie nie adekwatna do jakości obsługi i jedzenia .

Dziękujemy, PJS223

Bardzo smaczna rybka z pieca, pieczony ziemniak z boczkiem też super, nieco gorzej potrawy smażone, przede wszystkim warto tu się wybrać na dania z pieca :)

Dziękujemy, krzszysiek
Zrecenzowano 2 września 2019

Pyszne jedzenie, zarówno śniadania jak i treściwsze posiłki - rybka z pieczonymi ziemniakami - mistrzostwo! Obsługa bardzo miła - jedyny minus to zdaje się pani właścicielka, menager (?) która przy nas trochę musztrowała obsługę zupełnie jakby nas nie było, nie jest to jednak pierwszy przypadek lokalu gdzie kelnerzy ratują atmosferę :) Ogólnie polecamy bardzo!

1  Dziękujemy, Kasjana92
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

BARDZO fajna knajpka/ talerz owoców morza podany z gustem i ciekawymi dodatkami / zupki też niczego sobie/Polecam

Dziękujemy, aga1b
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Wszystkie danie bardzo smaczne, obsługa miła :) Wkońcu soczysta pierś z kurczaka, a rybka usmażona idealnie, rozpływająca się w ustach z pysznym masełkiem, najlepsza jaką w życiu jadłam!!! A jadłam ich wiele ;) Serdecznie Polecam!!!

Dziękujemy, Weronika W

Restauracja Rafa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Rafa? Podziel się wrażeniami!