“Pyszności z pieca ”
Restauracja Rafa — recenzja

Restauracja Rafa
Nr 7 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna rybka z pieca, pieczony ziemniak z boczkiem też super, nieco gorzej potrawy smażone, przede wszystkim warto tu się wybrać na dania z pieca :)

Dziękujemy, krzszysiek

Zrecenzowano 2 września 2019

Pyszne jedzenie, zarówno śniadania jak i treściwsze posiłki - rybka z pieczonymi ziemniakami - mistrzostwo! Obsługa bardzo miła - jedyny minus to zdaje się pani właścicielka, menager (?) która przy nas trochę musztrowała obsługę zupełnie jakby nas nie było, nie jest to jednak pierwszy przypadek lokalu gdzie kelnerzy ratują atmosferę :) Ogólnie polecamy bardzo!

1  Dziękujemy, Kasjana92
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

BARDZO fajna knajpka/ talerz owoców morza podany z gustem i ciekawymi dodatkami / zupki też niczego sobie/Polecam

Dziękujemy, aga1b
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Wszystkie danie bardzo smaczne, obsługa miła :) Wkońcu soczysta pierś z kurczaka, a rybka usmażona idealnie, rozpływająca się w ustach z pysznym masełkiem, najlepsza jaką w życiu jadłam!!! A jadłam ich wiele ;) Serdecznie Polecam!!!

Dziękujemy, Weronika W
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jednodniowy wyjazd do Międzyzdrojów uświetniony niesamowitą gościnnością i smakołykami restauracji Rafa. Zamówione dania smakowały całej rodzinie, Obsługa bardzo miła i pomocna w doborze dań. Przygotowanie, podanie bardzo szybko i sprawnie. Przepysznie przyrządzony pstrąg z pieca i dorsz - dania wręcz wykwintne. Bardzo smaczna zupa rybna. Bardzo miłe otoczenie restauracji pełne kwiatów.
Dla nas najlepsza restauracja, polecam i jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, Jaieq24

Restauracja Rafa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Rafa? Podziel się wrażeniami!