“smacznie ”
Restauracja Rafa — recenzja

Restauracja Rafa
Nr 7 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

BARDZO fajna knajpka/ talerz owoców morza podany z gustem i ciekawymi dodatkami / zupki też niczego sobie/Polecam

Dziękujemy, aga1b

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Wszystkie danie bardzo smaczne, obsługa miła :) Wkońcu soczysta pierś z kurczaka, a rybka usmażona idealnie, rozpływająca się w ustach z pysznym masełkiem, najlepsza jaką w życiu jadłam!!! A jadłam ich wiele ;) Serdecznie Polecam!!!

Dziękujemy, Weronika W
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jednodniowy wyjazd do Międzyzdrojów uświetniony niesamowitą gościnnością i smakołykami restauracji Rafa. Zamówione dania smakowały całej rodzinie, Obsługa bardzo miła i pomocna w doborze dań. Przygotowanie, podanie bardzo szybko i sprawnie. Przepysznie przyrządzony pstrąg z pieca i dorsz - dania wręcz wykwintne. Bardzo smaczna zupa rybna. Bardzo miłe otoczenie restauracji pełne kwiatów.
Dla nas najlepsza restauracja, polecam i jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, Jaieq24
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna obsługa to chyba największy plus. W przeciwieństwie do bardzo nieprzyjemnie nastawionej prawdopodobnie właścicielki lokalu . Jedzenie średnie . Dania typowo obiadowe . Dość dobry zapiekany ziemniak.

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam sandacza, najlepsza ryba w Międzyzdrojach! Obsługa bardzo miła i dobrze doradza. Napewno tu wrócimy!

Dziękujemy, 913_ukaszz

Restauracja Rafa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Rafa? Podziel się wrażeniami!