Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Tym razem byliśmy tylko w restauracji. Spokojne wnętrze dobra obsługa. Mogliśmy się zrelaksować przed dalszą podróżą.Zaskakuje obszerną karta mnogość alkoholi.piw smakowych i dań. Następnym razem ich spróbujemy
Polecam

Dziękujemy, Adam N
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pozytywy: dobra lokalizacja - blisko do Zamku i stacji kolejowej, dobre śniadanie z wyborem gorących produktów, zestaw do zaparzania kawy i herbaty w pokoju, miła obsługa i czyste pokoje. Negatywy: przestarzały wystrój w stylu lat 90-tych, podniszczone wyposażenie, malutkie łazienki i kabiny prysznicowe, duszne pokoje bez klimatyzacji, których nie da się schłodzić czy przewietrzyc, gdyż są tylko małe lufciki wysoko w ścianie, a nie normalne okna (nie dotyczy apartamentu). Stanowczo za wysokie ceny dla takiego średniego standardu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, AgnesKW33
Zrecenzowano: 18 lipca 2018

Trudno dojechać, ale potem calkiem milo.Spacer do zamku tylko 15 minut, przejście jedyną ulicą Malborka (T.Kościuszki), która ma miejski charakter. Personel bardzo życzliwy. Ceny nie wygórowane, do tego miejsce w garażu. OK!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano: 8 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa choć młoda, daje radę. Pokoje czyste, ciepłe, miękka pościel, w łazience czyste ręczniki. Codziennie nowa puszka wody Perlage. Przy cenie 150 zł za noc - polecam. Do wyboru również „apartamenty” - niefortunnie nazwane kawalerki w przyległym budynku mieszkalnym. Standard znacznie niższy, ale cena przyzwoita 120 zł za noc.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, pooldzordz
Zrecenzowano: 19 stycznia 2018

Po wejściu do hotelu zostałam miło przywitana przez panie recepcjonistki, hotel o kameralnym klimacie, dzięki serdecznej i przyjaznej obsłudze można było poczuć się jak w domu. Na wyróżnienie zasłużyły śniadania, duży wybór dań zarówno dla wegetarian jak i dla ludzi lubiących wędlinki, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje czyste i zadbane.
Polecam ten hotel !

Termin pobytu: grudzień 2017