“Nie polecam”
Piwniczka Restaurant — recenzja

Piwniczka Restaurant
Nr 8 wśród 40 Restauracje (Malbork)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy z mężem specjał restauracji - talerz ryb. Płaty rybne chowały się pod grubą panierką i ociekały tłuszczem. Niektóre nie były dobrze oczyszczone z łusek. Większość talerza zajmowały słabej jakości frytki. Wszystko z frytkownicy oczywiście. W sałacie oklapnięte warzywa. Ogólnie rzecz biorąc dramat a ceny jak z centrum dużego miasta.

Dziękujemy, 395sylwiar

Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Miejsce bardzo klimatyczne, niestety nie posiadają kuchni na miejscu i posiłki mieliśmy donoszone nie mam pojęcia skąd. Efekt był taki, że wszystko było po prostu letnie. Niestety nawet w ciepłe dni to nic smacznego. Ładnie podane i solidne porcje w naszym przypadku nie zachęcą nas do powrotu

Dziękujemy, Agusia88
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piwniczka to restauracja położona na Zamku w Malborku. Jest to klimatyczne miejsce, dominuje tu cegła oraz masywne stoły i ławy. Jedzenie jest smaczne, zamówiliśmy kiszkę ziemniaczaną. Duża porcja, ładnie podana. Jednakże kelnerka podeszła do nas dosłownie kilka sekund po tym, jak otrzymaliśmy karty. Powiedzieliśmy, że potrzebujemy chwilę, aby obejrzeć menu, to nie odeszła, tylko stała nam nad głowami. Raczej niekomfortowa sytuacja dla gościa. Ceny normalne, za jedną kiszkę (podawana z chrzanem, ogórkami kiszonymi, pomidorem i dużą ilością chleba) oraz herbatę zapłaciliśmy 24 zł. Bardzo przeciętne miejsce.

Dziękujemy, pani_karolina
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo spodobał mi się wystrój lokalu...z pieknymi dużymi drewnianymi beczkami na piwo , rzezbionymi w piękne winogrona.
Miejsce na restauracje poprostu SUPER, nie może być w całym Malborku lepszego bo na zamku
Jedzenie dobre, jednak porcje średnie pod względem wielkości i drogie. 28zł parę ziemniaczkow opieczonych z listkiem zielonego ogórka powywijanego na wszystkie strony.
Gołąbki z kaszą gryczaną są z kaszą gryczaną w środku, bez mięsa lub jest ono nie wyczuwalne.
Obsługa bardzo miła i grzeczna.

Dziękujemy, L2208NJkinga
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zglodnieli po zwiedzaniu zamku poszliśmy zjeść coś do Piwniczki. Obsługa była miła, ale pozwolila na siebie długo czekać. Jedzenie w porządku, choć zupa gulaszowa była zbyt słona. Ogólnie całość nie robi spektakularnego wrażenia.

Dziękujemy, toska923

Piwniczka Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Piwniczka Restaurant? Podziel się wrażeniami!