Malbork

“Tragedia”
U Flisaka — recenzja

U Flisaka
Nr 32 wśród 40 Restauracje (Malbork)
Kuchnie: Polska, Fast Food, Zupy
Zrecenzowano 11 września 2019

Tragedia i obrzydliwstwo.to ma nazywacsie jedzienie nie swieże nie smaczne.nie do pieczone.niemila obsluga

Dziękujemy, Wania D

Zrecenzowano 11 września 2019

Skuszeni szybkim posilkiem po dlugim zwiedzaniu zamku podeszlismy do baru. Cudów się nie spodziewaliśmy ale to co zostało nam podane to jakiś koszmar. Pierogi, szaszłyk i golonka zeschłe, ziemniaki niedogotowane. ceny powalają za tą jakość.

Dziękujemy, AniaS981
Zrecenzowano 1 września 2019

Ceny olbrzymie, jak na to co oferuje to miejsce. Talerze i sztućce plastikowe. Zamówiliśmy pieczone ziemniaki i szaszłyki. Ziemniaki na wpół surowe surowe nie nadające się do jedzenia. Mięso chwilami niedopieczonego i nieswierze. Surówka gotowa z hurtowni o czy informują panie wydające posiłki. Nieswierza. Przy reklamacji panie oferują posiłek w zamian.

Dziękujemy, Crochetgirl55
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za dwa (średnio smaczne) szaszłyki z ziemniakami (pieczonych, ale i tak ociekających tłuszczem) zapłaciliśmy 82zl, co jest za wysoka cena do jakości. Poza tym miejsce w miarę ładne, z widokiem na rzekę i zamek

Dziękujemy, Veriade
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Nie polecam chyba, że tylko na wodę luv coś do picia nad wodą. Jedyny plus to piaskownica dla dzieci i miejsce nad wodą.
Bardzo drogo, jakość bardzo kiepska,
Wszystko tłuste, ziemniaki niedopieczone,
ceny golonka średniej wielkości 37 PLN, porcja pieczonych ziemniaków 9 PLN, kapusta 9 PLN, kiełbasa 13 PLN ale Pani policzyła nam 2x wiec 26 PLN
Wszystko strasznie tłuste i najniższej jakości.
Radzę patrzyć na wydruk z kasy przy samej kasie.
Nie polecam i sama nigdy już nie odwiedzę.

Na dodatek długie kolejki i wolna obsługa.

Dziękujemy, eatsmartenjoy

U Flisaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Flisaka? Podziel się wrażeniami!