“Tragedia z pięknym widokiem”
U Flisaka — recenzja

U Flisaka
Nr 32 wśród 40 Restauracje (Malbork)
Kuchnie: Polska, Fast Food, Zupy
Zrecenzowano 11 września 2019

Skuszeni szybkim posilkiem po dlugim zwiedzaniu zamku podeszlismy do baru. Cudów się nie spodziewaliśmy ale to co zostało nam podane to jakiś koszmar. Pierogi, szaszłyk i golonka zeschłe, ziemniaki niedogotowane. ceny powalają za tą jakość.

Dziękujemy, AniaS981

Zrecenzowano 1 września 2019

Ceny olbrzymie, jak na to co oferuje to miejsce. Talerze i sztućce plastikowe. Zamówiliśmy pieczone ziemniaki i szaszłyki. Ziemniaki na wpół surowe surowe nie nadające się do jedzenia. Mięso chwilami niedopieczonego i nieswierze. Surówka gotowa z hurtowni o czy informują panie wydające posiłki. Nieswierza. Przy reklamacji panie oferują posiłek w zamian.

Dziękujemy, Crochetgirl55
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za dwa (średnio smaczne) szaszłyki z ziemniakami (pieczonych, ale i tak ociekających tłuszczem) zapłaciliśmy 82zl, co jest za wysoka cena do jakości. Poza tym miejsce w miarę ładne, z widokiem na rzekę i zamek

Dziękujemy, Veriade
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Nie polecam chyba, że tylko na wodę luv coś do picia nad wodą. Jedyny plus to piaskownica dla dzieci i miejsce nad wodą.
Bardzo drogo, jakość bardzo kiepska,
Wszystko tłuste, ziemniaki niedopieczone,
ceny golonka średniej wielkości 37 PLN, porcja pieczonych ziemniaków 9 PLN, kapusta 9 PLN, kiełbasa 13 PLN ale Pani policzyła nam 2x wiec 26 PLN
Wszystko strasznie tłuste i najniższej jakości.
Radzę patrzyć na wydruk z kasy przy samej kasie.
Nie polecam i sama nigdy już nie odwiedzę.

Na dodatek długie kolejki i wolna obsługa.

Dziękujemy, eatsmartenjoy
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Wszystko podane na plastikach. Sztućce i kubki plastikowe. Zenada, badziew i brak szacunku dla środowiska.

Dziękujemy, Katarzyna S

U Flisaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Flisaka? Podziel się wrażeniami!