“Normalny obiad ”
Patrzalkowie — recenzja

Patrzalkowie
Nr 6 wśród 40 Restauracje (Malbork)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce oczywiście po wizycie w Zamku, by zjeść normalny obiad. Wybraliśmy grillowaną pierś z kurczaka z frytkami i placek po węgiersku. Dania bardzo smaczne i sprawnie podane, jakość placka ok, bez zachwytu ale sos i mięsko bardzo dobre, pierś również świeża i soczysta, na duży plus zasługują dodatki: surówka z kapusty i mizeria, frytki standard. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wizyty.
Na minus wystrój i atmosfera, siedzieliśmy na zewnątrz więc hałas przejezdzajacych aut był niekomfortowy oraz podanie wody czy soku od razu w szklance/ niekoniecznie ok.

Dziękujemy, Agu_Przemo

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po zamkowej wycieczce, głodni trafiliśmy do tego lokalu. Jedzenie smaczne a ceny nieduże. Farafele z łososiem bardzo smaczne. Syn jadł ruskie pierogi. Nie narzekał, więc mniemam że smaczne. Mąż wziął placek po węgiersku i też był zadowolony. Miał być ostry i był :-) Pyszne lemoniady i cytrynowa i malinowa też. Może nawet ta druga lepsza. Obsługa miła, nie można złego słowa powiedzieć. Polecam

1  Dziękujemy, martaoE4685MV
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Po latach postanowiliśmy z żoną znowu zwiedzić Zamek w Malborku. Cztery bite godziny zaostrzyły apetyt, bez żadnego przygotowania idąc do samochodu trafiliśmy na tę knajpkę.
Obsługa świetna, nadzwyczaj bystre i miłe chłopaki, dania ciekawe, dobrze przygotowane. Ja placek po węgiersku ( chrupiący podkład, świetny sos), żona tagliatelle z marchewkowym pesto- podobno bardzo dobre. Na deser ciasta robione na miejscu, bardzo dobra kawa i doskonała herbata ( a na tym się znamy).
Świetna atmosfera, wnętrza przygotowane również dla rodzin z dziećmi. Normalnie maluchy nas wkurzają, ale nie tu. Mają stertę zabawek i kącik do zabaw, są więc cichutkie i zadowolone. Wisienką na torcie był gość z pieskiem. Kelner stwierdził, że gdybyśmy chcieli z naszym buldożkiem w przyszłości- wszystko ok, zaprasza! No Europa!
Bardzo polecam, nie wiem czy trafiliśmy na taką zmianę, lecz gdyby było bliżej, to bym dla samej atmosfery wpadał choćby z gazetą na kawę.
Wystrój trochę "wypłowiał", ale podobno w najbliższym czasie zaplanowano generalny remont.
A, jeszcze jedno- w karcie przy każdym daniu info o glutenie, vege, kaloriach etc.

2  Dziękujemy, Leon6666666
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza (w polskim stylu). Miła i pomocna obsługa. Tanio, smacznie i milo. Lokalizacja blisko dworca PKO. Niestety nie można doliczyć napiwki płacąc karta gdyby nie to byłoby 5/5☺☺☺☺

1  Dziękujemy, mak0007
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Odwiedziłam restaurację po dłuższej przerwie,ponad półrocznej,kiedy to otrzymałam pizzę spaloną,nie dającą się ukroić..Polecam ją pani kucharce,która jest niegrzeczna ,arogancka i opryskliwa cyt." co za baba,to ma być spalona !? "
Ale to,co otrzymałam dzisiaj z wnukiem,to była TRAGEDIA !!!!, Pizza wielkości może 10cm , ciasto zakalcowate,grubości kartona, ser twardy,zjełczały , kwaśny.. to co otrzymaliśmy ,to po prostu tragedia...i to w każdym znaczeniu tego słowa. czy osoby pracujące tam mają jakiekolwiek wyobrażenie o prowadzeniu kuchni? Czy nie liczy się klient jako człowiek? Jeżeli ktoś ma problemy z wypróżnianiem i miał pragnienie ulec zatruciu,to niech tam wstąpi.Kto chce być zdrowym,niech unika tej restauracji,o której KIEDYŚ wypowiadałam się w samych superlatywach.

2  Dziękujemy, mieszkanka123

Patrzalkowie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Patrzalkowie? Podziel się wrażeniami!