“całkiem smacznie”
Bisto na Fali — recenzja

Bisto na Fali
Nr 16 wśród 40 Restauracje (Malbork)

to co dziś zamówiliśmy w byłej karczmie zamkowej czyli:
sztuka mięsa w sosie własnym z kaszą
flaczki wołowe
pierogi z dziczyzna
było naprawdę smaczne. nie mogłem przyczepić się do niczego. podane po domowemu, porcje w sam raz.

Dziękujemy, marcinszoltysek

Bardzo niesmaczne jedzenie z uzyciem starego zjelczanego oleju a sposob podania dania na talerzu rodem z najgorszych czasow PRL .Nawet przydrozne zajazdy czy bistra oferuja smaczniejsze i swiezo przygotowane posilki...nie polecam

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 9 września 2019

Byliśmy w sierpniu 2019, rosół pół talerza marchwi nie doprawiony, roladki z dziczyzny tylko z nazwy, gorzkie nie jadalne zostawiliśmy i wyszliśmy głodni. Ale reklama przed Malborkiem oczywiście z wizerunkiem Pani Magdy.
Porażka.

Dziękujemy, Wioleta M
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok. Ale kluski lepiej gotujcie od razu przed podaniem. Lepiej zaczekać dłużej niż jeść kluski gotowane kilka godzin temu.
Poza tym poprawnie.

Dziękujemy, Ejv_lyn
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Dlugi czas oczekiwania na posiłek. Za mało osob do obsługi. Były trzy imprezy okolicznościowe plus osoby odwiedzające Malbork. Chaos. Jedzenie szalu nie robilo. Zurek wodnisty. Na stolach tez nie ogarnięte.Moze my akurat mielismy takiego pecha.

Dziękujemy, Lilianna1973

Bisto na Fali — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bisto na Fali? Podziel się wrażeniami!