“Super!!!!”
Bar Bis — recenzja

Bar Bis
Nr 2 wśród 40 Restauracje (Malbork)

Bardzo smaczne jedzenie, można powiedzieć że tak smacznie jak u mamy czy babci.Porcje w sam raz.Na zamówione dania trzeba było dość oczekiwać (ok 40min),ale lokal był pełen gości, więc ok.Jedynie co nam nie podpasowało to panierowany kalafior (mocno tłusty i bez smaku)

Dziękujemy, KatarzynaGK

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne i szybko podane. Zamówiliśmy pomidorową, de volaille i schabowego. Żonie, córkom oraz mi bardzo smakowało. Ceny też przyzwoite.

Dziękujemy, mariuszm637
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pani z obsługi bardzo przyjemna. Cenowo bardzo przystępnie.
Zupa 6-8,-
Dania zestaw 10-20,-
Dania mączne 6-10,-
Jedzenie smaczne

1  Dziękujemy, kaniakatarzyna
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Żurek bez białej kiełbasy ale za to z ogromną ilością tłustego boczku , drugie danie również nie powala na kolana , schabowy twardy i bez smaku , najwiekszym rozczarowaniem były surowe w środku kluski śląskie , jeśli chcesz zjeść tanio to jak najbardziej ale nie licz na jakieś uniesienia smakowe

Dziękujemy, 313zbyszekw
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal na uboczu starówki, ale warto podejść te pare kroków. Wewnątrz przyjemnie i czysto a za baru uśmiechają się przesympatyczne kelnerki. Swoje danie(roladki wołowe z ziemiakami i surówką) otrzymałem po 10 min oczekiwania, mimo ze lokal był pełen. Jedzenie było bardzo smaczne i czuć było że jest świeże

Dziękujemy, 258grzegorzs

Bar Bis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Bis? Podziel się wrażeniami!