“Polecam!”
Restauracja Lancelot — recenzja

Restauracja Lancelot
Nr 14 wśród 40 Restauracje (Malbork)

Wesele było naprawdę udane.
Jako gość weselny muszę przyznać, że dawno nie widziałam tyle jedzenie, tak wspaniałej obsługi.
To była wyjątkowa noc.
Obsługa zadbala o nas.
Sala taneczna duża.
Chętnie przeszłabym się na podobne wesele.

Dziękujemy, ZadowolonaPani
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika B, Kierownik, Restauracja LancelotOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za komentarz i docenienie naszych starań. Zapraszamy do odwiedzin przy kolejnych przyjęciach ☺️. Do zobaczenia

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niby opinie dobre, ale nam nie było dane ich potwierdzić. Długi weekend, godz. 13:10. Zeberek brak, kaczki brak, pierogów jakichkolwiek brak. Jednym słowem 1/3 karty nie ma. Dramat

Dziękujemy, Ir_bis1986
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika B, Kierownik, Restauracja LancelotOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Szanowny Panie. Jesteśmy w trakcie długiego weekendu i w dniu wczorajszym wszystkie porcje żeberek i pierogów zostały sprzedane. Restauracja jest czynna od godz.12 a dania są świeżo robione każdego dnia i o godz 13:10 nie mogliśmy wydać na wpół surowych żeberek. Proszę nie dramatyzować i zrozumieć tą sytuację. 2-3 pozycje to nie 1/3 karty. Mimo takiej opinii pozdrawiamy.

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, wszystko świeże. Obsługa super miła i pomocna.

Jest to dużo lepsza opcja niż jedzienie w pobliżu zamku, gdzie mają drogo i nie do końca świeżo.

Polecam z całą odpowiedzialnością :-)

Dziękujemy, tomaszk696
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika B, Kierownik, Restauracja LancelotOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy na odwiedziny i miły komentarz. Jak będzie Pan w pobliżu zamku zapraszamy do nas. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Dzisiaj byłam z mężem na obiedzie, bardzo smaczne, miła obsługa Bardzo klimatyczna restauracja, ładne wnetrze

Dziękujemy, Monika H

Dziękujemy że mogliśmy Państwa gościć oraz zostawienie miłego komentarza. Do zobaczenia

Zrecenzowano 6 lipca 2019

Dziś z mężem byłam w tej restauracji miła obsługa jedzenie bardzo smaczne polecam:)lokal bardzo ładnie urządzony spokojnie i bardzo przyjemnie:)

Dziękujemy, Krystyna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika B, Kierownik, Restauracja LancelotOdpowiedź udzielona 7 lipca 2019

Bardzo nami miło było Państwa gościć. Do zobaczenia :)

Restauracja Lancelot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie
Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Lancelot? Podziel się wrażeniami!