Tripadvisor
Malbork
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zasługuje na swoje trzy gwiazdki. Największą atrakcją basen, jakuzzi, sauny. Nieświadomie wybrałem pokój od strony południowo-zachodniej. Wydawało się, że nie od strony ulicy to będzie ciszej. Tak też było ale w upał nie do wytrzymania, a klimatyzacji nie ma. Jedzenie ok ale bez większych atrakcji. Dogodny dojazd.

Dziękujemy, LeszekS56
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Hotel troszkę na uboczu, co też jest plusem bo jest wystarczająco blisko by w 15 minut dotrzeć z stacji kolejowej. Pokoje schludne i przyjemne. Największym plusem hotelu jest basen i strefa z 3 saunami - szkoda tylko że nie dostępny nawet dla gości w czasie dni świątecznych. Najmniej podobało mi się śniadanie, wybór spory ale brak na śniadanie jakichkolwiek jajek mi przeszkadzał.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 929tomaszm
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Pokoje czyste ale malutkie, ponieważ spędzaliśmy dnie poza hotelem więc specjalnie nam to nie przeszkadzało. Obsługa bardzo miła. Po przyjeździe zjedliśmy obiad w restauracji na dole i byliśmy bardzo zadowoleni, smaczne i solidne posiłki z miłą obsługą. Niestety śniadania kiepskie, Naleśniki na zimno, na ciepło coś z makaronem nie do końca apetyczne i nie do końca świeże, sałatki ze starawą sałatą. Po zwiedzaniu przepięknego zamku chcieliśmy odpocząć w basenie, niestety nie dało się. Chlor był tak przenikliwy, że po 10 minutach trzeba było uciekać.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agusia88
Zrecenzowano: 10 września 2018

Pokoje w niskim standardzie: grzyb w łazience pod prysznicem, niewygodne łóżka, przy niektórych łóżkach brak swobodnego dostępu do gniazdek. Basen nieczynny w niedziele i niedostępny przez większą część soboty (rezerwacja).
Najgorsze są śniadania: ograniczony wybór, brak jajek, brak kawy z ekspresu (tylko rozupszczalna i coś z termosu). Byliśmy dwa dni - pierwszego z nich wędlina była niejadalna, drugiego bardzo smaczna.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano: 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Recepcja super,( wypada poprosić o dokument tożsamości a nie wydawać klucze po podaniu nazwiska ) kelner mistrzunio, basen spoko , nie czynna sauna , duchota w całym obiekcie , czysto, schludnie, ceny przystępne,

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Ja T