Tripadvisor
Malbork
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Hotel troszkę na uboczu, co też jest plusem bo jest wystarczająco blisko by w 15 minut dotrzeć z stacji kolejowej. Pokoje schludne i przyjemne. Największym plusem hotelu jest basen i strefa z 3 saunami - szkoda tylko że nie dostępny nawet dla gości w czasie dni świątecznych. Najmniej podobało mi się śniadanie, wybór spory ale brak na śniadanie jakichkolwiek jajek mi przeszkadzał.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 929tomaszm
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Pokoje czyste ale malutkie, ponieważ spędzaliśmy dnie poza hotelem więc specjalnie nam to nie przeszkadzało. Obsługa bardzo miła. Po przyjeździe zjedliśmy obiad w restauracji na dole i byliśmy bardzo zadowoleni, smaczne i solidne posiłki z miłą obsługą. Niestety śniadania kiepskie, Naleśniki na zimno, na ciepło coś z makaronem nie do końca apetyczne i nie do końca świeże, sałatki ze starawą sałatą. Po zwiedzaniu przepięknego zamku chcieliśmy odpocząć w basenie, niestety nie dało się. Chlor był tak przenikliwy, że po 10 minutach trzeba było uciekać.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agusia88
Zrecenzowano: 10 września 2018

Pokoje w niskim standardzie: grzyb w łazience pod prysznicem, niewygodne łóżka, przy niektórych łóżkach brak swobodnego dostępu do gniazdek. Basen nieczynny w niedziele i niedostępny przez większą część soboty (rezerwacja).
Najgorsze są śniadania: ograniczony wybór, brak jajek, brak kawy z ekspresu (tylko rozupszczalna i coś z termosu). Byliśmy dwa dni - pierwszego z nich wędlina była niejadalna, drugiego bardzo smaczna.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano: 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Recepcja super,( wypada poprosić o dokument tożsamości a nie wydawać klucze po podaniu nazwiska ) kelner mistrzunio, basen spoko , nie czynna sauna , duchota w całym obiekcie , czysto, schludnie, ceny przystępne,

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Ja T
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2018

Zarezerwowałem apartament licząc na bardzo miły pobyt. Apartament zarezerwowałem
miesiąc wcześniej. Po przybyciu na miejsce pokój nie był wywietrzony a zapach pozostawiał dużo do życzenia. Ręczniki wymieniane co dziennie , O oglądaniu telewizji trzeba było zapomnieć ciągłe zakłucenia. Apartament umieszczony nad spa ciągły hałas do późna w nocy.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Mariusz K