Zwiedzanie Zamku

Piękny Zamek, bardzo miłe zwiedzanie Program dla rodzin na ok 2,5 godz Dziecko (2latek) jest w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
annakisiel
Warszawa, Polska
Najwieksza historyczna atrakcja Polski.

Wróciliśmy do Malborka po kilku latach, te same wrażenia jak za pierwszym razem. Gorąco polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Pawel1979Bydgoszcz
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 337)

Zrecenzowano: 8 września 2019

Wpadłem w drodze nad morze i wydaje mi się, że Malbork może być celem wyprawy samym w sobie. Muzeum jest zadbane i wyposażone w dosyć dobry audioprzewodnik. Chodząc po zakamarkach zamku można spokojnie spędzić kilka godzin.

1  Dziękujemy, Kier159
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam spędzić kilka godzin na zamku w Malborku. Niepowtarzalny klimat nawet pomimo komercjalizacji. Z racji, że nie lubimy gonić za grupą z przewodnikiem zdecydowaliśmy się na audioprzewodnik,który okazał się świetny. Działał bardzo dobrze a dźwięki muzyki czy odgłosy walki uzupełniały samo zwiedzanie. Polecam !

1  Dziękujemy, danielobalski
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek w Malborku to duża dawka historii. Największy tego typu obiekt na świecie swój początek bierze już w średniowieczu, w XIII wieku!
Pięknie odnowiony robi wrażenie z zewnątrz. Bilet kosztuje 45 zł a ulgowy 35 zł. W cenie biletu jest przewodnik a ci którzy wolą spacerować sami maja do dyspozycji audio przewodnika. Czas zwiedzania to ok. 3 godziny.
UWAGA na parkingi zamkowe! Koszmarnie drogie, omijaj! Niedaleko zamku są parkingi przy ulicach również płatne poza weekendem ale znacznie mniej, 2 zł za godzinę. Warto zaparkować i przejść kawałek do kasy zamku.

1  Dziękujemy, bluebird4007
Zrecenzowano: 1 września 2019

Byliśmy w zamku całą rodziną: 1, 4, 6 lat. Zdecydowaliśmy się na skrócony program z przewodnikiem - ok. 1,5 godziny. Tempo dość ekspresowe, ale przy takich dzieciach pełny program (ponad 3 godziny) wydał nam się zbyt ambitny. To był strzał w dziesiątkę. W pędzie między salami (wystawa bursztynu, kolekcja broni) dzieci nie zdążyły się znudzić. A najmłodszy cały czas śpiewał i podziwiał echo w salach.

1  Dziękujemy, RodzinkaB5
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Da ludzi których ciekawi historia jak najbardziej godne polecenia. Średniowieczny kolos robi wrażenie.
Od dziecka lubię zamki ale myśle ze każdy powinien raz zobaczyć. Poza tym świetni przewodnicy.

1  Dziękujemy, Ejv_lyn