Malbork
Zwiedzanie Zamku

Piękny Zamek, bardzo miłe zwiedzanie Program dla rodzin na ok 2,5 godz Dziecko (2latek) jest w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
annakisiel
Warszawa, Polska
Najwieksza historyczna atrakcja Polski.

Wróciliśmy do Malborka po kilku latach, te same wrażenia jak za pierwszym razem. Gorąco polecam... Przeczytaj więcej

Pawel1979Bydgoszcz
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 338)

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam spędzić kilka godzin na zamku w Malborku. Niepowtarzalny klimat nawet pomimo komercjalizacji. Z racji, że nie lubimy gonić za grupą z przewodnikiem zdecydowaliśmy się na audioprzewodnik,który okazał się świetny. Działał bardzo dobrze a dźwięki muzyki czy odgłosy walki uzupełniały samo zwiedzanie. Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, danielobalski
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek w Malborku to duża dawka historii. Największy tego typu obiekt na świecie swój początek bierze już w średniowieczu, w XIII wieku!
Pięknie odnowiony robi wrażenie z zewnątrz. Bilet kosztuje 45 zł a ulgowy 35 zł. W cenie biletu jest przewodnik a ci którzy wolą spacerować sami maja do dyspozycji audio przewodnika. Czas zwiedzania to ok. 3 godziny.
UWAGA na parkingi zamkowe! Koszmarnie drogie, omijaj! Niedaleko zamku są parkingi przy ulicach również płatne poza weekendem ale znacznie mniej, 2 zł za godzinę. Warto zaparkować i przejść kawałek do kasy zamku.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, bluebird4007
Zrecenzowano: 1 września 2019

Byliśmy w zamku całą rodziną: 1, 4, 6 lat. Zdecydowaliśmy się na skrócony program z przewodnikiem - ok. 1,5 godziny. Tempo dość ekspresowe, ale przy takich dzieciach pełny program (ponad 3 godziny) wydał nam się zbyt ambitny. To był strzał w dziesiątkę. W pędzie między salami (wystawa bursztynu, kolekcja broni) dzieci nie zdążyły się znudzić. A najmłodszy cały czas śpiewał i podziwiał echo w salach.

1  Dziękujemy, RodzinkaB5
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Da ludzi których ciekawi historia jak najbardziej godne polecenia. Średniowieczny kolos robi wrażenie.
Od dziecka lubię zamki ale myśle ze każdy powinien raz zobaczyć. Poza tym świetni przewodnicy.

1  Dziękujemy, Ejv_lyn
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Zamek robi wrażenie, wadą są olbrzymie tłumy ludzi, bilety bez problemu dostępne są w biletomacie przy kasach.

1  Dziękujemy, dcz67